Dom ProduktyUltrasonic Plastic Welding Machine

Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem

Chiny Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem dostawca
Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem dostawca Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem dostawca Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem dostawca Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem dostawca

Duży Obraz :  Ultradźwiękowy plastikowy spawacz punktowy do higieny Przemysł Pieluszki do laminowania z tytanowym rogiem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-W20

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w bawełnę z pianką wewnątrz
Czas dostawy: Praca 7 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Częstotliwość: 20 khz Max. Moc wyjściowa: 2000 wat
Aplikacji:: Przemysł higieniczny Zasilanie: Cyfrowy
Prąd znamionowy: 10 A Zakres czasowy spawania: 0,05 s-10 s
Waga: 30 kg Temperatura otoczenia: 5-50 ℃

20Khz Higiena ultradźwiękowa Przemysłowa aplikacja pieluch Laminowanie z tytanowym rogiem

Opis:

Zgrzewanie ultradźwiękowe: drgania ultradźwiękowe z ultradźwiękową formą do spawania, ultradźwiękowe doprowadzanie energii spawania do powierzchni tworzywa sztucznego, powodujące lokalną temperaturę, dzięki czemu plastyczna powierzchnia się topi. Pod naciskiem dłoni ultradźwiękowej, tak aby spawać plastik, piękny, mocny efekt.

Parametry techniczne:

przedmiot nr HS-W20
Częstotliwość 20Khz
Moc 2000 W
Napięcie 200-240V, prąd przemienny
50-60 hz, faza pojedyncza
Prąd elektryczny 10 A
Zakres czasu spawania 0,05-10 / s
Temperatura otoczenia 5-50 ℃
Zapotrzebowanie na powietrze Wyczyścić suche sprężone powietrze, maksymalne ciśnienie 7 kg
Waga 30 kg

Zastosowania w przemyśle higienicznym:


Laminowanie bez użycia klejów i wytłaczanie bez użycia ciepła? Zapewnia to absolutnie czysta technologia ultradźwiękowa dla włóknin. Materiały są łączone za pomocą lokalnie ograniczonego wytwarzania ciepła

  • Przyjazny dla skóry
  • Szybki
  • Miękki i jednocześnie stabilny


Metoda spawania ultradźwiękowego:

Gdy efekt ultradźwiękowy na powierzchni kontaktu termoplastycznego tworzywa sztucznego, wytworzy dziesiątki tysięcy razy na sekundę drgań o wysokiej częstotliwości. Drgania o wysokiej częstotliwości osiągają określoną amplitudę i przekazują energię ultradźwiękową do obszaru spawania przez elementy spawalnicze. Ze względu na dużą rezystancję na styku dwóch obszarów spawania, powstaje miejscowa wysoka temperatura. A także z powodu słabego przewodnictwa cieplnego tworzywa sztucznego, nie można rozprowadzić w czasie, zebranego w obszarze spawania, co skutkuje szybkim stopieniem dwóch plastycznych powierzchni kontaktowych, sprzężonych z pewnym ciśnieniem, w celu zintegrowania w jednym. Kiedy ultradźwiękowy zatrzymuje się, niech ciśnienie utrzymuje się przez kilka sekund, aby go zestalić, tworząc ciągły łańcuch molekularny, aby osiągnąć cel spawania, wytrzymałość spawania może być bliska wytrzymałości surowców. Jakość zgrzewania ultradźwiękowego tworzyw sztucznych zależy od amplitudy przetwornika i klaksonu, ciśnienia spawania i czasu zgrzewania. Czas spawania i ciśnienie rogi spawalniczej można regulować. Amplituda zależy od przetwornika i wzmacniacza. Te trzy czynniki oddziaływania mają odpowiednią wartość, jeśli energia przekracza odpowiednią wartość, plastyczna ilość stopienia będzie duża, łatwa do odkształcenia spawania; jeśli energia jest niewielka, lutowanie nie jest łatwe, ciśnienie nie może być zbyt duże. To optymalne ciśnienie jest iloczynem długości zgrzewanej części i krawędzi optymalnego ciśnienia na 1 mm.

1. Sprzęt odpowiednie materiały

Tkanina z włókien chemicznych lub tkanina z domieszką włókien chemicznych, folia chemiczna to także ponad 30% tkanin, może być przetwarzana na pożądane produkty, takie jak tkanina nylonowa, dzianiny, włókniny, tkaniny T / R, Trynidad i Tobago Można stosować tkaniny (tkanina poliestrowa), tkanina brokatowa, tkanina wielowarstwowa, a także różne folie do laminowania wykonane z folii pokrywającej folię.

2. Funkcja korzystania z urządzenia

(1) uszczelnianie, (2) cięcie, (3) cięcie, (4) cięcie, (5) wycinanie otworów, (6) tłoczenie grafiki, (7) formowanie, (8) drukowanie kolorów, brązowienie, (10) klapa i drukuj, (11) zamocowany drut spawalniczy.

3. Obowiązujące produkty

(1) Koronki na ubrania (2) Poszewka na łóżko (3) Poszewka na poduszkę (4) Osłona samochodu (5) Namiot (6) Taśmy pakowe (9) Płaszcz przeciwdeszczowy, Wiatrówka, Kurtka na śnieg, (10) Zabawki, (11) Rękawice, ( 12) Obrusy, (13) Pokrowce na krzesła, (17) Akcesoria, (18) Parasole, (19) Abażury, (20) Filtry i więcej.

Funkcja urządzenia

(1) Zastosowanie wibracji ultradźwiękowej i specjalnego koła stalowego, pod ciśnieniem, można uzyskać korzystanie z powyższych funkcji.
(2) Przetwarzanie nie powoduje zadymienia, iskier, nie zaszkodzi krawędziom tkaniny, ale także w celu uniknięcia zadziorów.
(3) Zmiana koła kwiatowego jest prosta i wygodna, koło kwiatowe o różnych figurach można zmienić zgodnie z potrzebami klienta.
(4) Bez wstępnego podgrzania podczas produkcji i ciągłej pracy.
(5) Może być zainstalowany papier kolorowy, złota folia, aż do Indii, gdy ciśnienie, funkcja brązujący.
(6) może być więcej niż jedną jednostką w specjalnej maszynie, w celu uzupełnienia większej szerokości produktu, takiej jak poszwa na kołdrę, parasol i tak dalej.
(7) Specjalna felga ze stali stopowej z materiału i specjalnego ciepła

DLACZEGO WYBRAĆ ALTRASONIC?

1. ZESPÓŁ USŁUG OVERSEA. Obecnie mamy agentów w Indiach, Australii, Hongkongu, Singapurze, Tajwanu, Malezji, Niemczech i innych krajach wciąż dyskutujących.

2. Innowacje. Altrasonic R & D i personel marketingowy nieustannie badają nowe zastosowania w dziedzinie ultradźwięków oraz znaczenie ducha współpracy zespołowej.

3. Połowa ceny, podwaja wartość. Każdy produkt, który do Ciebie dotarł, był testowany w naszej firmie trzykrotnie, a przy 72 godzinach ciągłej pracy, aby potwierdzić, że jest dobrze, zanim go otrzymasz. Zawsze uczymy się od zagranicznej firmy, aby ulepszać nasze produkty.

4. Dobre komponenty. Ceramika głównie importowana z Niemiec i przy użyciu najwyższej jakości aluminium, surowców tytanowych.

5. Indywidualna personalizacja. Możemy dostosować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, Zapewniamy również serwis OEM. Dostosuj rozwiązanie ultradźwiękowe do różnych zastosowań.


20Khz Higiena ultradźwiękowa Przemysłowa aplikacja pieluch Laminowanie z tytanowym rogiem


Tag: ultradźwiękowy spawacz do tworzyw sztucznych

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)