Dom ProduktyUltrasonic Plastic Welding Machine

20Khz Ultradźwiękowy Metal Spawanie Alumium Płyta z miedzi rury

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

20Khz Ultradźwiękowy Metal Spawanie Alumium Płyta z miedzi rury

Chiny 20Khz Ultradźwiękowy Metal Spawanie Alumium Płyta z miedzi rury dostawca
20Khz Ultradźwiękowy Metal Spawanie Alumium Płyta z miedzi rury dostawca 20Khz Ultradźwiękowy Metal Spawanie Alumium Płyta z miedzi rury dostawca 20Khz Ultradźwiękowy Metal Spawanie Alumium Płyta z miedzi rury dostawca

Duży Obraz :  20Khz Ultradźwiękowy Metal Spawanie Alumium Płyta z miedzi rury

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HSP11B-MB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 200 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Moc: 2000w Częstotliwość: 20 khz
Generator: Cyfrowy generator Napięcie WEJŚCIOWE: 220V / 50HZ
Kontroli: Sterowanie procesorem, automatyczne skanowanie / śledzenie składniki: Cyfrowy generator, przetwornik, wzmacniacz, spawanie róg
Materiały róg: Specjalna stal

Ultradźwiękowe spawanie metali 20 Khz dla płyty aluminiowej z rurką miedzianą

Opis:

Zgrzewarka ultradźwiękowa do metalu to drgania o wysokiej częstotliwości pomiędzy powierzchnią obrabianego przedmiotu, aż do powierzchni styku, ogrzewania i spawania razem. Jako miedź, srebro, nikiel chromowe do spawania lub taśmy, które mogą być szeroko stosowane do bezpieczników z chipem krzemowym, szybko topi się topi się topiki, końcówki przewodów elektrycznych, jon litowo-niklowy, niklowo-kadmowe ogniwo bateryjne takie jak kropka, pasek spawalniczy.

Specyfikacja:

Częstotliwość 20 Khz
Moc wyjściowa 2000 W
Napięcie 220 V
Przełącznik Uchwyt lub przełącznik nożny
Regulacja mocy Krok lub ciągły
Kontrola czasu pracy 24 godziny
Weignt 20-30 KG (ustalane na podstawie wielkości klaksonu)
Generator Cyfrowy generator
Szybkość spawania 10 m / s

Zasada:

Korzystając z ultradźwiękowego mechanizmu drgań o wysokiej częstotliwości, ultradźwiękowy spawacz metalu przekształca energię drgań ultradźwiękowych w energię tarcia, aby przenieść metalową powierzchnię. Pod warunkiem wytworzenia ciepła przez tarcie i przyłożenia napięcia do metalu, metalowe części ulegną stopieniu.

jaka jest różnica między ultradźwiękową spawarką do metalu a zgrzewarką ultradźwiękową?

Po pierwsze, sposób pracy nie jest taki sam. Zasadniczo kierunek wibracji głowicy zgrzewającej w zgrzewie ultradźwiękowym z tworzywa sztucznego jest prostopadły do ​​położenia spawania. W zgrzewarce ultradźwiękowej metalowej kierunek wibracji głowicy spawalniczej jest równoległy do ​​położenia spawania. W niektórych szczególnych przypadkach spawanie tworzywowe można również stosować w równoległych kierunkach, takich jak cieńsze części z tworzyw sztucznych.

Wysoka moc, stabilny generator ultradźwiękowy:

Pierwszym wymaganiem dla stabilnego generatora ultradźwiękowego jest automatyczne śledzenie częstotliwości. Automatyczne śledzenie częstotliwości może zapewnić, że system przetwornika może pracować w rezonansie, to znaczy, że amplituda głowicy spawalniczej jest zmaksymalizowana. Zastosowanie technologii automatycznego śledzenia częstotliwości, wymiana form i praca bez konieczności używania FM, to podstawowe wymagania dla spawania metali. Urządzenie z ręcznie regulowaną indukcyjnością częstotliwości może w zasadzie spełniać wymagania.

Po drugie, ze względu na zastosowanie metalowych spawarek do spawania metali, wyższe wymagania stawia się w technologii zgrzewania ultradźwiękowego. W porównaniu ze zwykłym spawaniem tworzyw sztucznych wymagania dotyczące mocy, gęstości mocy, stabilności i automatycznego sterowania nie są takie same. poziom. Krajowe generatory zgrzewania ultradźwiękowego z tworzywa sztucznego są w zasadzie samowzmacnianymi obwodami, zwykle reprezentowanymi przez obwody pełnego mostu i obwody półmostkowe powszechnie stosowane w tajwańskich urządzeniach. Charakterystyczną cechą jest dostrojony induktor. Jeśli istniejąca dojrzała technologia do spawania tworzyw sztucznych zostanie bezpośrednio przeniesiona na spawanie metali, jej techniczne zaleganie doprowadzi do niestabilnego użycia produktu; jego jedyną zaletą jest to, że cena jest tania, ale dla wysokich wymagań samego spawania metalu, ta zaleta jest bardzo jasna.

Stabilny generator ultradźwiękowy wymaga również: stałej funkcji amplitudy i bezstopniowej regulacji amplitudy. Stała funkcja amplitudy, która zapewnia spójność spawania, jest kluczem do stabilnej produkcji; Bezstopniowa regulacja amplitudy jest podstawą do zapewnienia użycia sprzętu, takiego jak możliwość spawania miedzi i spawania materiałów aluminiowych na tym samym sprzęcie poprzez regulację parametrów.

Duża moc: spawanie metali wymaga wysokiej gęstości energii w stosunku do spawarek z tworzyw sztucznych i musi mieć stosunkowo wysoką moc. Na przykład maszyna o mocy 20 kHz wymaga w zasadzie ponad 3000 W mocy. Wiele firm często ma fałszywe roszczenia do mocy, więc musimy tylko porównać je z plastikowymi spawarkami, które wykonują, ponieważ plastikowe spawarki są zbyt wysokie, aby można było w nie uwierzyć.

1. Wysokiej jakości głowice spawalnicze: spawanie metali, jako aplikacja przemysłowa, nieuchronnie wymaga długiej żywotności głowicy spawalniczej.

2. Wysokiej jakości system sterowania: Posiada trzy podstawowe tryby sterowania: energię spawania, czas i wysokość. Różnorodne oprogramowanie do kontroli jakości spełnia różne wymagania.

3. Metalowe spawarki wykorzystują wysokiej jakości przetworniki, takie jak przetworniki 20 kHz, które muszą wytrzymać obciążenie przekraczające 3kw przez długi czas. Przetworniki wielu firm używają zwykłych plastikowych przetworników spawalniczych i trudno je odróżnić z wyglądu. To jest nieodpowiedzialne.

Ultradźwiękowe spawanie metali 20 Khz dla płyty aluminiowej z rurką miedzianą

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)