Dom ProduktyUltradźwiękowa spawarka do metalu

20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych

20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych
20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych 20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych 20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych

Duży Obraz :  20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-2032JX-AT
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 jednostek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 15 dni roboczych po pełnej płatności
Możliwość Supply: 200 szt. Miesięcznie

20K Ultradźwiękowy spawalniczy spawacz metalowy do paneli słonecznych, HVAC, miedzianych kombinacji aluminiowych

Opis
Częstotliwość: 20 kHz Napięcie WEJŚCIOWE: 380 V AC lub 220 V AC lub 110 V AC
Moc: 2000 W Składniki:: Cyfrowy generator, przetwornik, wzmacniacz, spawanie róg
Obszar spawania:: 5-50 mm2
High Light:

ultrasonic metal welding equipment

,

ultrasonic metal welder

Spawacz ultradźwiękowy spawarkowy 20K dla kombinacji miedziano-aluminiowych
Opis:

U Spawanie metali metodą metalową jest wibracja o wysokiej częstotliwości pomiędzy powierzchnią obrabianego przedmiotu, aż do powierzchni styku, ogrzewania i spawania razem. Jako miedź, srebro, niklowo-chromowe spawanie do kropek lub taśm, które można szeroko zastosować do bezpieczników z chipem krzemowym, szybko ...Zalety:

  • Moc urządzenia podzielona jest na 2000W, 3000W i 4000W
  • jednorazowe zgrzewanie, zgrzewanie od 0,5 mm² do 50 mm² (rozwija się więcej miejsca do spawania)
  • Elektroniczny obwód zabezpieczający dla bezpieczeństwa
  • Zintegrowana konstrukcja, zaawansowana struktura sprzętu, mały rozmiar i lekkość, piękny wygląd, łatwe przenoszenie i przenoszenie
  • Technologia śledzenia częstotliwości z blokadą fazową PLL została zastosowana w celu zapewnienia efektu spawania
  • Łatwa w obsłudze, niższe koszty pracy
  • dobre przewodnictwo elektryczne po spawaniu, niski lub prawie zerowy współczynnik oporu
  • krótki czas spawania bez topnika, gazu i lutowia, czyli zielony i najbardziej zaawansowana technologia połączeń elektrycznych.

blob.pngPodanie:
 
Zgrzewarka ultradźwiękowa z serii Altrasonic może spawać obszar uprzęży od 0,5 mm² do 50mm². Dotyczy to przede wszystkim zgrzewania zakładkowego kabli wiązek przewodów elektrycznych, formowania głowicy, zgrzewania drutowego, łączenia wieloprzewodowego, łączenia doczołowego lub spawania krzyżowego.
 
Zgrzewarka ultradźwiękowa z serii Altrasonic nadaje się do uprzęży miedziano-aluminiowych, drutu metalowego, drutu metalowego, końcówki uprzęży, drutu emaliowanego, drutu elektrodowego i wiązki przewodów elektrycznych, spawania drutem aluminiowym.
 
Zgrzewarki ultradźwiękowe serii Altrasonic serii są szeroko stosowane w samochodach, elektronice i
przemysł elektryczny, sprzęt komunikacyjny, sprzęt mechaniczny, oprzyrządowanie i inne dziedziny.Zasada:
 
Zasada zgrzewania ultradźwiękowego generowana jest przez generator ultradźwiękowy dziesiątki kilohercowej mocy ultradźwiękowej przez przetwornik magnetyczny w celu wytworzenia wibracji ultradźwiękowych częstotliwości mechanicznej. Obcinacz jest ustawiony we właściwym położeniu na końcu, a chopper musi wytworzyć mechaniczne wibracje zwane naprężeniem ścinającym na przemian. Drut aluminiowy i spajanie aluminium powierzchnia folii tlenkowej jest uszkodzona, a ze względu na tarcie, interfejs wytwarza pewną ilość ciepła do spawania drutu aluminiowego, a aluminiowa podkładka na chipie ma pewne odkształcenie plastyczne, metal z atomu aluminium kontakt blisko, tworząc silne więzy.

jaka jest różnica między ultradźwiękową spawarką do metalu a zgrzewarką ultradźwiękową?
 
Po pierwsze, sposób pracy nie jest taki sam. Zasadniczo kierunek wibracji głowicy zgrzewającej w zgrzewie ultradźwiękowym z tworzywa sztucznego jest prostopadły do ​​położenia spawania. W zgrzewarce ultradźwiękowej metalowej kierunek wibracji głowicy spawalniczej jest równoległy do ​​położenia spawania. W niektórych szczególnych przypadkach spawanie tworzywowe można również stosować w równoległych kierunkach, takich jak cieńsze części z tworzyw sztucznych.
 
Po drugie, ze względu na zastosowanie metalowych spawarek do spawania metali, wyższe wymagania stawia się w technologii zgrzewania ultradźwiękowego. W porównaniu ze zwykłym spawaniem tworzyw sztucznych wymagania dotyczące mocy, gęstości mocy, stabilności i automatycznego sterowania nie są takie same. poziom. Krajowe generatory zgrzewania ultradźwiękowego z tworzywa sztucznego są w zasadzie samowzmacnianymi obwodami, zwykle reprezentowanymi przez obwody pełnego mostu i obwody półmostkowe powszechnie stosowane w tajwańskich urządzeniach. Charakterystyczną cechą jest dostrojony induktor. Jeśli istniejąca dojrzała technologia do spawania tworzyw sztucznych zostanie bezpośrednio przeniesiona na spawanie metali, jej techniczne zaleganie doprowadzi do niestabilnego użycia produktu; jego jedyną zaletą jest to, że cena jest tania, ale dla wysokich wymagań samego spawania metalu, ta zaleta jest bardzo jasna.
 
Stabilny generator ultradźwiękowy wymaga również: stałej funkcji amplitudy i bezstopniowej regulacji amplitudy. Stała funkcja amplitudy, która zapewnia spójność spawania, jest kluczem do stabilnej produkcji; Bezstopniowa regulacja amplitudy jest podstawą do zapewnienia użycia sprzętu, takiego jak możliwość spawania miedzi i spawania materiałów aluminiowych na tym samym sprzęcie poprzez regulację parametrów.
 
1. Wysokiej jakości głowice spawalnicze: spawanie metali, jako aplikacja przemysłowa, nieuchronnie wymaga długiej żywotności głowicy spawalniczej.
2. Wysokiej jakości system sterowania: Posiada trzy podstawowe tryby sterowania: energię spawania, czas i wysokość. Różnorodne oprogramowanie do kontroli jakości spełnia różne wymagania.
3. Metalowe spawarki wykorzystują wysokiej jakości przetworniki, takie jak przetworniki 20 kHz, które muszą wytrzymać obciążenie przekraczające 3kw przez długi czas.


Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)