Dom ProduktyUszczelniacz ultradźwiękowy

Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych

Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych
Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych

Duży Obraz :  Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Seria HSF

Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca 35khz z tytanowym kołem OEM do szycia tkanin poliestrowych

Opis
High Light:

ultrasonic sealer

,

ultrasonic sealing equipment

Do szycia tkanin ---- 35khz Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca z kołem tytanowym

Opis:

Metoda pracy bezszwowej części do szycia jest całkowicie imitująca tradycyjną maszynę do szycia. Największą cechą jest to, że kierunek pracy sondy nadawczej ultradźwiękowej jest taki sam jak w przypadku szytej tkaniny. Który sprawi, że szyte miejsce tkaniny będzie równe, płaskie i wytrzymałe. Dzięki odpowiedniej konstrukcji może osiągnąć idealną skuteczność szycia.

Dane techniczne:

Model HSF57B-CB-Y
Częstotliwość 35 KHz
Moc 800-1000 W
Szerokość rogów spawalniczych 12 mm
Metoda regulacji mocy Plik lub ciągły
Twardość powierzchni rogi Więcej niż HRC56
Oceń prąd 6A
Szerokość łączenia 1-5 mm
Prędkość łączenia 1-10 m / min
Robocze ciśnienie powietrza 3-4 kg / cm2
Wymiar zewnętrzny 1300 (L) * 600 (W) * 1100 (H) mm
Masa netto 99kgs

funkcje

Ultradźwiękowa żadna maszyna do szycia nie może zszyć tkaniny wykonanej z nylonu, PCV, PU, ​​TPU i TC. Wysoka częstotliwość może przyklejać tkaninę zamiast igły i nici podczas pracy maszyny ultradźwiękowej. Cechą charakterystyczną tego typu maszyn jest to, że czas spawania jest krótszy, a dla materiałów plastikowych jest bezdymny i bez podrażnień. Jednocześnie ta maszyna może poprawić jakość i poprawić wydajność produktów.

Zasada:

W przypadku zgrzewania ultradźwiękowego ciepło potrzebne do topienia powstaje tylko wewnątrz termoplastycznej warstwy uszczelniającej. W przypadku miejscowej konwersji drgań na ciepło tarcia profile kowadełka lub sonotrody są w większości liniowe. Profile te zapewniają skupienie energii wejściowej, a zatem krótkie czasy zgrzewania od 100 do 200 milisekund. W przypadku zgrzewania ultradźwiękowego ciepło jest wytwarzane na wewnętrznej stronie folii, a nie na skutek dostarczania ciepła z zewnątrz, na przykład w przypadku zgrzewania. Narzędzia (sonotroda i kowadło), które wchodzą w bezpośredni kontakt z materiałem opakowaniowym, pozostają zimne podczas całego procesu spawania. Warstwa nośna pozostaje prawie zimna i po zakończeniu wprowadzania energii, ciepło rozprasza się szybciej na zewnątrz ze względu na różnicę temperatur między warstwą nośną a warstwą uszczelniającą, tak że opór przylegania na gorąco jest znacznie wyższy.

Maszyna do szycia koronek ultradźwiękowych używane wibracje ultradźwiękowe i formy stalowe, powyższe przetwarzanie zakończy się wraz z ciśnieniem.

Aplikacje:

Zwykle w przemyśle odzieżowym stosuje się koronkę ultradźwiękową, która jest głównie używana do cięcia i spawania tkanin. Ze względu na swój róg transmisyjny jest płaszczyzną, więc może obracać tylko swoim geometrycznym środkiem i nie może obracać się w tym samym kierunku co płótno. Co sprawia, że ​​szyte miejsce tkaniny jest nierówne. Róg przenoszący z bezszwowej części do szycia jest rogiem o obwodzie i może się obracać. W przypadku tkaniny, jest ona połączona z tkaniną i działa w tym samym czasie. Ultradźwiękowy ultradźwiękowy maszyny do szycia z przodu ultradźwiękowy koronki przodu i jego perspektywy rynkowe są bardzo jasne.

Główne zalety:

  • Większa stabilność.
  • Łatwa operacja.
  • Koła i większość części są wykonane z tytanu, długa żywotność.
  • Cyfrowy ultradźwiękowy zasilacz, automatyczna częstotliwość śledzenia, z ekranem LCD monitorującym w czasie rzeczywistym.
  • Łatwo zintegrowany z bieżącą linią przetwarzania klientów.

Tkanina 35khz Ultradźwiękowa maszyna uszczelniająca z kołem tytanowym

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)