Dom ProduktyUltrasonic Assisted Machining

Obrotowa ultradźwiękowa obróbka wspomagana 1000 W Wiercenie lub frezowanie ceramiczne

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Obrotowa ultradźwiękowa obróbka wspomagana 1000 W Wiercenie lub frezowanie ceramiczne

Chiny Obrotowa ultradźwiękowa obróbka wspomagana 1000 W Wiercenie lub frezowanie ceramiczne dostawca
Obrotowa ultradźwiękowa obróbka wspomagana 1000 W Wiercenie lub frezowanie ceramiczne dostawca Obrotowa ultradźwiękowa obróbka wspomagana 1000 W Wiercenie lub frezowanie ceramiczne dostawca Obrotowa ultradźwiękowa obróbka wspomagana 1000 W Wiercenie lub frezowanie ceramiczne dostawca

Duży Obraz :  Obrotowa ultradźwiękowa obróbka wspomagana 1000 W Wiercenie lub frezowanie ceramiczne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-M2010

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $7000 - $ 10000
Szczegóły pakowania: Wewnętrzna walizka, a następnie włóż do drewnianego kartonu
Czas dostawy: 15 - 35 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Moc: 500-1000W Częstotliwość: 20 kHz / 40 kHz
Generator: Cyfrowe, automatyczne strojenie aplikacji: Wiercenie ultradźwiękowe / frezowanie / cięcie
Amplituda punktu rezonansowego: 10um lub więcej Prędkość: 3000 - 10000 r / min
Dopasowane narzędzie: głowica młyna Φ2-Φ13; obcinacz dysku Φ50; głowica kopiująca Φ2-Φ6 Długość kabla: 3M lub dostosowane
Tolerancja: / - 0,02 mm lub dostosowany, 0,005 mm, +/- 0,01 mm, 0,005-0,01 Napięcie: 110 V - 240 V

Obrotowa ultradźwiękowa obróbka 20K 1000 W, wysokiej jakości wiercenie lub frezowanie do ceramiki

Opis:

Frezowanie ultradźwiękowe to nowy rodzaj technologii przetwarzania ultradźwiękowego, który wykorzystuje proste narzędzie do kształtowania, oparte na hierarchicznym w szybkim wytwarzaniu prototypów, przy użyciu metody warstwowego usuwania obróbki twardych i łamliwych materiałów. obrabiany przedmiot można skompensować zużycie narzędzia, które może realizować złożoną trójwymiarową obróbkę konturów itp.

Główne części:

Źródło zasilania: Jak wiemy, ten proces obróbki wymaga fali ultradźwiękowej wysokiej częstotliwości. Do tego procesu potrzebny jest więc wysokonapięciowy zasilacz wysokiego napięcia. To urządzenie przekształca napięcie elektryczne o niskiej częstotliwości (60 Hz) w napięcie elektryczne o wysokiej częstotliwości (20 kHz).

Magnetostrykcyjny przetwornik: Przetwornik jest urządzeniem, które przekształca pojedynczy elektryczny w drgania mechaniczne. W obróbce ultradźwiękowej przetwornik typu magnetostrykcyjnego służy do generowania drgań mechanicznych. Ten przetwornik jest wykonany ze stopu niklu lub niklu.

Wzmacniacz: Drgania mechaniczne generowane przez przetwornik przechodzą przez wzmacniacz, który wzmacnia go i zasila klakson.

Narzędzie: Narzędzie używane do obróbki ultradźwiękowej powinno być takie, aby wgłębienie przez cząstki ścierne nie prowadziło do jego kruchego pęknięcia. W ten sposób narzędzie jest wykonane z wytrzymałych, wytrzymałych i plastycznych materiałów, takich jak stal, stal nierdzewna itp.

Uchwyt narzędziowy lub róg: Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie łączy narzędzie z przetwornikiem. Przenosi wzmocnione wibracje z urządzenia wspomagającego na narzędzie. Powinien mieć wysoki limit wytrzymałości.

Ścierna zawiesina: Wodna zawiesina cząstek ściernych stosowana jako zawiesina ścierna w obróbce ultradźwiękowej. W tej zawiesinie stosuje się węglik krzemu, tlenek glinu, węglik boru jako cząstki ścierne. Mechanizm dostarczania i powrotu gnojowicy jest również stosowany w USM.

Parametry techniczne:

Częstotliwość 20 kHz / 40 kHz
Moc wyjściowa 500-1000W
Napięcie 110-240V
Prędkość 3000 - 10000 r / min
Regulacja mocy Krok lub ciągły
Kontrola czasu pracy 24 godziny
Waga 30 KG
Podanie Wiercenie ultradźwiękowe / frezowanie / cięcie
Generator Generator cyfrowy, automatyczne strojenie
Amplituda punktu rezonansowego 10um lub więcej
Dopasowane narzędzie głowica młyna Φ2-Φ13; obcinacz dysku Φ50; głowica kopiująca Φ2-Φ6
Długość kabla 3M lub dostosowane

Zalety:

1. Nie jest ograniczona przewodnością materiałów. Nadaje się do wykrawania, cięcia, rowkowania, zagnieżdżania, grawerowania itp. Różnych twardych i kruchych materiałów, takich jak szkło, kwarc, ceramika, krzem, ferryt, kamień szlachetny i jadeit. Gratowanie partii małych części, polerowanie powierzchni formy i obciąganie ściernicy.

2. Precyzja przetwarzania jest wysoka, a jakość powierzchni jest wysoka. Średnica otworu wiercenia ultradźwiękowego wynosi 0,1 ~ 90 mm, głębokość obróbki może osiągnąć więcej niż 100 mm, a precyzja otworu może osiągnąć 0,02 ~ 0,05 mm. Chropowatość powierzchni szkła poddanego obróbce ścierniwem z węglika boru W40 może osiągnąć 1,25 ~ 0,63um, przetworzony twardy stop może osiągnąć 0,63 ~ 0,32um, a obrabiana powierzchnia nie ma zmian strukturalnych, naprężeń szczątkowych i oparzeń.

3. Narzędzie ma małą siłę makroskopową na obrabianym przedmiocie, mały wpływ ciepła, może przetwarzać cienką ściankę, wąski element przecinany i arkuszowy, i może przetwarzać różne złożone wnęki i profile, o ile obrabiany przedmiot ma odpowiednie kształty i rozmiary.

Aplikacje:

  • Ta obróbka służy do obróbki twardego i kruchego materiału, takiego jak węglik, ceramika, szkło itp.
  • Służy do obróbki matrycy i narzędzia wiertarki, ciągarki do drutu itp.
  • Używany do wytwarzania łopatek turbinowych z azotynu krzemu.
  • Służy do cięcia diamentu w pożądanym kształcie.
  • Stosuje się obróbkę skrawaniem nieprzewodzącego twardego materiału, który nie może być obrabiany przez ECM lub EDM z powodu słabej przewodności.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)