Dom ProduktyUltradźwiękowa spawarka do metalu

3kw Ultradźwiękowa wiązka przewodów Generator spawalniczy do metalu 20V / 50Hz

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

3kw Ultradźwiękowa wiązka przewodów Generator spawalniczy do metalu 20V / 50Hz

Chiny 3kw Ultradźwiękowa wiązka przewodów Generator spawalniczy do metalu 20V / 50Hz dostawca
3kw Ultradźwiękowa wiązka przewodów Generator spawalniczy do metalu 20V / 50Hz dostawca 3kw Ultradźwiękowa wiązka przewodów Generator spawalniczy do metalu 20V / 50Hz dostawca 3kw Ultradźwiękowa wiązka przewodów Generator spawalniczy do metalu 20V / 50Hz dostawca

Duży Obraz :  3kw Ultradźwiękowa wiązka przewodów Generator spawalniczy do metalu 20V / 50Hz

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-G2030A

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Futerał drewniany
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 200 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Moc: 3000 W. Częstotliwość: 20kHz
Generator: 20 V / 50 Hz Cotrol: Sterowanie procesorem, automatyczne skanowanie / śledzenie
składniki: Generator cyfrowy, przetwornik, wzmacniacz, róg spawalniczy Materiały z rogu: Stal specjalna

Ultradźwiękowe wiązki przewodów Spawanie metali

Opis:


Ultradźwiękowe spawanie metali oferuje przemysłowi motoryzacyjnemu, przemysłowemu i elektronicznemu znaczne oszczędności siły roboczej, a także możliwość weryfikacji jakości każdej spoiny. Opracowane po raz pierwszy do łączenia części z tworzyw sztucznych, spawanie ultradźwiękowe jest coraz częściej stosowane do łączenia i zakańczania drutu. Stało się to metodą wyboru wśród producentów wiązek przewodów elektrycznych, na przykład, gdy okazuje się być opłacalną alternatywą dla metod zgrzewania oporowego i lutowania.
Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa serii HS-MW to wibracje o wysokiej częstotliwości między powierzchnią przedmiotu obrabianego, aż powierzchnia styku nagrzewa się i zgrzewa razem. Jako miedź, srebro, niklowo-chromowe spawanie punktowe lub taśmowe, które można szeroko stosować do krzemowych bezpieczników chipowych, szybkie topienie topi się, końcówki przewodów elektrycznych, litowo-jonowy, niklowo-wodorkowe, biegunowo-niklowo-akumulatorowy element biegunowy, taki jak kropka, pasek spawalniczy.

Specyfikacja:

Model HSP12B-MB
Moc 500-3000 W.
Generator 220 V / 50 HZ
Częstotliwość 24 kHz - 40 kHz
Kontrola Kontrola procesora, automatyczne skanowanie / śledzenie
Czas spawania 0,05–1 S.
Spawanie zorganizować Miedź 0,15-2 + 1,15-2 mm
Aluminium 0,2-3 + 0,2-3 mm
Nikiel 0,1-1,2 + 0,1-1,2 mm
Powietrze 0,6 MPa

Zastosowane w maszynie do spawania akumulatorów litowo-jonowych, anoda z języczkiem, języczkiem i płytą aluminiową, połączone są wielowarstwowe miedziane akumulatory polimerowe, folia aluminiowa i spawanie uszne, aluminium i nikiel.
Nadaje się do baterii litowo-jonowej na spodzie aluminiowo-aluminiowego paska spawalniczego z niklowanym kompozytem, ​​ze specjalnym uchwytem.

Istnieje wiele wymagań dotyczących łączenia materiałów w produkcji akumulatorów. W zależności od rozmiaru, typu i pojemności obejmują one zarówno połączenia wewnętrzne, jak i połączenia typu tab-terminal, złącza do napełniania puszek i zatyczek oraz połączenia zewnętrzne. Można rozważyć kilka opcji łączenia, w tym spawanie ultradźwiękowe, oporowe i laserowe. Spawanie ultradźwiękowe jest najczęściej stosowane do łączenia materiałów z elektrodami wewnętrznymi, które zwykle są zbudowane z cienkich folii miedzianych i aluminiowych. Pozostałe połączenia - w tym połączenia wewnątrz puszki i połączenia zewnętrznego zacisku - są odpowiednie zarówno do zgrzewania oporowego, jak i spawania laserowego. Decyzja o zastosowaniu jednej lub drugiej technologii zależy zarówno od wymaganego rodzaju spoiny, jak i wymagań produkcyjnych. Spawanie laserowe jest preferowaną technologią łączenia puszek i zatyczek (uszczelnianie szwów).

Korzyść:


1. Nasza maszyna kontrolowana przez mikrokomputer, strojenie elektroniczne, automatyczne śledzenie częstotliwości, płynna regulacja mocy.
2. Nasza maszyna w porównaniu z innymi producentami, stabilna, spawalnicza, dobra konsystencja i spawalna, wysoka wytrzymałość, piękny wygląd, ochrona środowiska itp.
3. Części składowe maszyn przyjmują importowane akcesoria, Horn został wykonany ze specjalnego materiału, konstrukcja konstrukcji maszyny.
4. Nasze maszyny wbudowany obwód ochronny, bezpieczny.
5. Stosowany w spawaniu metali podobnych, które może realizować spawanie jedno- lub wielopunktowe metali nieżelaznych; Jest szeroko stosowany w akumulatorach i produktach metalowych.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)