Dom ProduktyNitowanie ultradźwiękowe

1000W Ultradźwiękowy nitujący zespół 35 kHz do mocowania wewnętrznych części samochodowych

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

1000W Ultradźwiękowy nitujący zespół 35 kHz do mocowania wewnętrznych części samochodowych

Chiny 1000W Ultradźwiękowy nitujący zespół 35 kHz do mocowania wewnętrznych części samochodowych dostawca
1000W Ultradźwiękowy nitujący zespół 35 kHz do mocowania wewnętrznych części samochodowych dostawca 1000W Ultradźwiękowy nitujący zespół 35 kHz do mocowania wewnętrznych części samochodowych dostawca 1000W Ultradźwiękowy nitujący zespół 35 kHz do mocowania wewnętrznych części samochodowych dostawca

Duży Obraz :  1000W Ultradźwiękowy nitujący zespół 35 kHz do mocowania wewnętrznych części samochodowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HSW35

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton lub skrzynka drewniana
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu łącznej kwoty
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nr art.: HSW35 Częstotliwość: 35 kHz
Moc: 1000 W. Róg: ≤10mm
Średnica obudowy: 44mm Wysyłka: TNT UPS DHL FEDEX
Gwarancja: 1 rok Generator: Cyfrowy

Nitowanie ultradźwiękowe 35 kHz 1000 W Zespół tyczący do wewnętrznych części samochodowych

Opis:

Spawanie ultradźwiękowe jest szeroko stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Sonotroda jest odpowiednio zwymiarowana dzięki zastosowaniu analizy elementów skończonych (MES). Zakres zastosowania obejmuje elementy wewnętrzne (poszycie drzwi bocznych, konsola środkowa), elementy komory silnika (pokrywa głowicy cylindra, pokrywy silnika), oświetlenie, filtry i pianki akustyczne. Spawacze mogą być obsługiwane natychmiast, bez czasu nagrzewania. Czasy cyklu są krótkie, a zużycie energii niskie.

Zgodnie z duchem „Service First”, ALTRASONIC zapewnia dożywotnią konserwację swoich produktów, o ile są one używane przez klientów.

Zasada:

Podstawową zasadą nitowania ultradźwiękowego jest przekształcanie energii elektrycznej o wysokiej częstotliwości w energię mechaniczną o wysokiej częstotliwości działającą na tworzywa termoplastyczne ruchem posuwisto-zwrotnym, wytwarzając ciepło tarcia na styku tworzywa sztucznego / tworzywa sztucznego lub tworzywa sztucznego / metalu, tworząc lokalne topienie poprzez kontrolowane topienie i kształtowanie tworzyw sztucznych. Boss lub szpilka do zablokowania innej części.
Podczas nitowania ultradźwiękowego przepływ kontrolny stopionego plastiku służy do blokowania innej części (zwykle innego plastiku lub metalu). Wstępnie uformowany kołek z tworzywa sztucznego przechodzi przez otwór w części, która ma być zablokowana, a drgania ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości z głowicy spawalniczej są przenoszone na górną część kołka. Sworzeń topi się pod wpływem ciepła tarcia i wypełnia objętość wnęki głowicy spawalniczej, co powoduje zablokowanie głowicy włóczni. Składniki. Plastikowy trzpień jest stopniowo topiony pod ciągłym lekkim naciskiem, aby utworzyć nit. Niewielki nacisk klaksonu powoduje, że główka sworznia tworzy określony kształt (określony przez końcową strukturę klaksonu). Po ustaniu wibracji tworzywo sztuczne zestala się i materiał jest utrwalany.

Specyfikacja:

Przedmiot nr. HSW28 HSW30 HSW35 HSW40 HSW60
Częstotliwość 28khz 30kHz 35khz 40khz 60kHz
Moc 1000 W. 1200 W. 1000 W. 500 W. 300 W-500 W.
Róg ≤12mm ≤10mm ≤10mm ≤10mm ≤10mm
Średnica obudowy 44mm 44mm 44mm 44mm 44mm
Waga spawacza 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg
Korzyść:

1. Nierówne asymetryczne geometrie mogą być spawane.

2. Delikatne powierzchnie elementów nie pozostawiają śladów.

3. Krótkie cykle spawania od 100 do 300 milisekund.

4. Ukierunkowany pobór energii chroni wrażliwe elementy elektroniczne.

5. Różne rodzaje materiałów mogą być spawane lub łączone przez zatapianie.

6. Mniejszy ślad maszyny w porównaniu do innych procesów łączenia.

Podanie:


1. Nitowanie lampy z tworzywa sztucznego

Zastosowanie technologii nitowania w wewnętrznym obwodzie lampy sufitowej w samochodzie. Zastrzeżone kołki na plastikowym gnieździe lampy sufitowej przechodzą przez otwory do wstępnego wykrawania na blasze, a następnie przewody z blachy są nitowane przez półkuliste okrągłe nasadki, a równolegle umieszczone metalowe elementy są oddzielone pionowymi żebrami, aby uczynić je izolowanymi i przykutymi. Może to skutecznie zapobiegać spadaniu wibracji przewodnika metalowego i zasadniczo eliminować zjawisko zwarcia.

2. Nitowanie poszycia drzwi

Element poszycia panelu wykończeniowego, który jest nitowany do tłoczonej ramy drzwi z włókna drzewnego, wykorzystuje nitownicę z rdzeniem powietrznym (rurowy gorący stos) do procesu nitowania kołnierza zewnętrznego. Ze względu na dużą powierzchnię styku krawędzi wywracania i wysoką wytrzymałość połączenia można skutecznie uniknąć poluzowania, odpadnięcia lub rozerwania spowodowanego długimi wibracjami, dzięki czemu cały element może bardziej efektywnie realizować funkcje pochłaniania dźwięku, hałasu redukcja i izolacja termiczna. Skutecznie poprawiła środowisko wewnętrzne. W wąskiej części w pobliżu krawędzi stosuje się proces nitowania pionowego żeberka w celu zwiększenia powierzchni styku nasadki nitu oraz zapobiega się zjawisku zrywania i odpadania po przyłożeniu siły na krawędź, skutecznie eliminując w ten sposób niedogodność słaby efekt rozciągania płyty z włókna drzewnego. , a na koniec w połączeniu z częściami z tworzywa sztucznego w strukturę.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Doris

Tel: +8615958720063

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)