Dom ProduktyUltrasonic Assisted Machining

Trwałe wiertło wspomagane obróbką ultradźwiękową 20 kHz dla grubych materiałów kompozytowych

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Trwałe wiertło wspomagane obróbką ultradźwiękową 20 kHz dla grubych materiałów kompozytowych

Chiny Trwałe wiertło wspomagane obróbką ultradźwiękową 20 kHz dla grubych materiałów kompozytowych dostawca
Trwałe wiertło wspomagane obróbką ultradźwiękową 20 kHz dla grubych materiałów kompozytowych dostawca Trwałe wiertło wspomagane obróbką ultradźwiękową 20 kHz dla grubych materiałów kompozytowych dostawca Trwałe wiertło wspomagane obróbką ultradźwiękową 20 kHz dla grubych materiałów kompozytowych dostawca

Duży Obraz :  Trwałe wiertło wspomagane obróbką ultradźwiękową 20 kHz dla grubych materiałów kompozytowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-M2010

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w karton po pierwsze, a następnie wzmocnione drewniane etui na zewnętrzne opakowanie
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu pełnej zapłaty.
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Frezarka wspomagana ultradźwiękami Numer modelu:: HS-M2010
Częstotliwość: 20 Khz Moc: 1000 W.
Napięcie: 220V Generator: Generator cyfrowy
Kontrola czasu pracy: 24 godziny Weignt: 30 KG (zależnie od wielkości rogu)
Regulacja mocy: Krok lub ciągły Przełącznik: Przełącznik ręczny lub nożny

 
Wysokiej jakości wiertarka ultradźwiękowa 20 Khz do grubych materiałów kompozytowych

Opis:

Wiertarka ultradźwiękowa to urządzenie wiertnicze, które wykorzystuje wibracje w celu przebicia wiertła przez materiały, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod wiercenia. Wiertło wykorzystuje piezoelektryczny siłownik jako źródło energii i wykorzystuje różnorodne „rogi” do wibrowania lub młotkowania swojego kawałka materiału. Pierwotnie został zaprojektowany, aby móc wiercić bardzo sztywne powierzchnie skalne, które w przeciwnym razie zostałyby uszkodzone przez wiertło obrotowe, ale wykazał również potencjalną przydatność w dziedzinie medycyny. To specyficzne cechy wiertła sprawiają, że jest on idealny lub praktyczny w niektórych sytuacjach.

Obróbka ultradźwiękowa nadaje się do obróbki twardych i kruchych materiałów i może przetwarzać złożone trójwymiarowe wnęki. Tradycyjna obróbka ultradźwiękowa wymaga narzędzi przeciwnych do wnęk i wypukłości wnęki poddanej obróbce. Dlatego narzędzie jest bardzo skomplikowane w produkcji, a narzędzie ma wysokie koszty obróbki i długi cykl. Problemy, takie jak poważne zużycie narzędzi podczas przetwarzania, mają poważny wpływ na dokładność i wydajność przetwarzania. Frezowanie ultradźwiękowe to nowy proces obróbki ultradźwiękowej. Wykorzystuje proste narzędzia do kształtowania, oparte na idei produkcji warstwowej w szybkim prototypowaniu, i wykorzystuje usuwanie warstw do przetwarzania twardych i kruchych materiałów. Ma proste tworzenie narzędzi i niewielką siłę makro między narzędziami i przedmiotami. Utratę narzędzia można zrekompensować i można realizować przetwarzanie złożonych trójwymiarowych konturów. Jest to technologia przetwarzania ultradźwiękowego z perspektywami rozwoju.

Specyfikacja:

Częstotliwość 20 Khz
Moc wyjściowa 1000 W.
Napięcie 220 V.
Przełącznik Przełącznik ręczny lub nożny
Regulacja mocy Krok lub ciągły
Kontrola czasu pracy 24 godziny
Waga 30 KG
Podanie Wiercenie ultradźwiękowe
Generator Generator cyfrowy
Długość kabla 5 mln

Zasada:

Wiercenie ultradźwiękowe jest napędzane przez piezoelektryczny siłownik stosu, który wytwarza wibracje. Siłownik wibruje z bardzo wysoką częstotliwością, dzięki czemu jest ultradźwiękowy, i to te fale wibracji są przenoszone przez klakson siłownika aż do samego bitu. Drgania powstają na siłowniku i są przenoszone przez klakson na wolną masę. Wolna masa wibruje między trzonkiem wiertła a klaksonem siłownika, przenosząc wibracje na trzon wiertła. Trzon wiertła mieści wiertło, a wibracje wbijają wiertło w materiał. Powtarzające się uderzenie wolnej masy w trzon wiertła powoduje wytworzenie impulsów naprężeń, które przenoszą się na końcówkę świdra i do skały. Ostatecznie powtarzające się uderzenie bitu powoduje wystarczające obciążenie powierzchni, aby go złamać.

Przewagi konkurencyjne:

  • Można obrabiać praktycznie każdy twardy materiał
  • Wytwarza się niewiele ciepła
  • Ponieważ ruchem narzędzia są wibracje w górę i w dół, a nie obrót, jak w tradycyjnej obróbce, wycięte otwory nie są ograniczone do okrągłych kształtów, ale mogą mieć dowolny kształt. Niestandardowe narzędzia „foremki do ciastek” mogą wycinać skomplikowane kształty.
  • Uzyskuje się dobre wykończenie powierzchni i wyższą integralność strukturalną

Aplikacje:

  • Różne rodzaje materiałów, szczególnie delikatny, sztywny materiał.
  • Płaszczyzna obróbki, rowek, wszelkiego rodzaju powierzchnia formy (np. Wielowypust, koło zębate i gwint) oraz specjalna powierzchnia formy.
  • Obszar zastosowania: przemysł obróbki skrawaniem, produkcja wyposażenia obrabiarek.
  • Okazja aplikacji: przedsiębiorstwo produkcyjne, uniwersytety i uczelnie wyższe, instytucja naukowo-badawcza, przemysł transformacji urządzeń mechanicznych

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)