Dom ProduktyUltrasonic Assisted Machining

BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów

Chiny BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów dostawca
BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów dostawca BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów dostawca BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów dostawca BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów dostawca

Duży Obraz :  BT40 Frezowanie ultradźwiękowe, obróbka wspomagana ultradźwiękami za pomocą narzędzi do frezowania wielu rozmiarów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-M2010

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w karton po pierwsze, a następnie wzmocnione drewniane etui na zewnętrzne opakowanie
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu pełnej zapłaty.
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Frezarka wspomagana ultradźwiękami Numer modelu:: HS-M2010
Częstotliwość: 20 Khz Moc: 1000 W.
Napięcie: 220V Generator: Generator cyfrowy
Kontrola czasu pracy: 24 godziny Weignt: 30 KG (zależnie od wielkości rogu)
Regulacja mocy: Krok lub ciągły Przełącznik: Przełącznik ręczny lub nożny

 
BT40 20Khz Frezowanie ultradźwiękowe z narzędziami do frezowania wielu rozmiarów

Opis:

Technologia przetwarzania ultradźwiękowego szybko się rozwija. Ma szeroko zakrojone badania i zastosowania w dziedzinie wibracji ultradźwiękowych, obróbki głębokich otworów, matryc do ciągnienia drutu i szlifowania matryc wnękowych oraz ultradźwiękowego przetwarzania kompozytów, szczególnie w dziedzinie materiałów trudnych do obróbki, osiągając dobre wyniki.

Obróbka ultradźwiękowa odnosi się do metody przykładania wibracji ultradźwiękowej do narzędzia lub przedmiotu obrabianego w określonym kierunku.

Frezowanie ultradźwiękowe jest rodzajem nowej metody technologii procesowej, polega na wibracji ultradźwiękowej poprzez dodanie mikro amplitudy wysokiej częstotliwości w ogólnym procesie frezowania, aby zmienić właściwości obrabialne materiału. Ultradźwiękowe urządzenie mielące składa się z generatora, oscylatora i klaksonu.

Oscylator ultradźwiękowy to część gromadzona przez energię, która służy do zmiany i wzmocnienia energii elektrycznej generowanej przez generator do energii mechanicznej, a następnie przechodzi do przedmiotu obrabianego. Oscylator ultradźwiękowy można zaprojektować jako konstrukcję, która może zawęzić pewien zakres na podstawie wymagań praktycznych.

Specyfikacja:

Częstotliwość 20 Khz
Moc wyjściowa 1000 W.
Napięcie 220 V.
Przełącznik Przełącznik ręczny lub nożny
Regulacja mocy Krok lub ciągły
Kontrola czasu pracy 24 godziny
Weignt 30 KG (zależnie od wielkości rogu)
Generator Generator cyfrowy

Zasada:

Proces obróbki ultradźwiękowej wykorzystuje zasilacz, który przekształca konwencjonalne napięcie sieciowe na 20 kHz

energia elektryczna.

Ta energia elektryczna o wysokiej częstotliwości jest dostarczana do piezoelektrycznego konwertera, który zamienia energię elektryczną o wysokiej częstotliwości w ruch mechaniczny.

Ruch ultradźwiękowy z konwertera jest wzmacniany i przekazywany do klaksonu i narzędzia tnącego.

Powoduje to, że klakson i zamocowane narzędzie tnące wibrują prostopadle do powierzchni narzędzia tysiące razy na sekundę bez ruchu z boku na bok.

Pompa recyrkulacyjna wtłacza ścierniwo E / Z Pump ™, zawieszone w ciekłym medium, między powierzchnią narzędzia wibrującego a przedmiotem obrabianym. Cząstki ścierne uderzają w obrabiany przedmiot o masie 150 000 razy większej niż ich masa.

Te małe cząstki ścierne odpryskują mikroskopijne płatki i szlifują odpowiednik powierzchni narzędzia.

Aplikacje:

  • Różne rodzaje materiałów, szczególnie delikatny, sztywny materiał.
  • Płaszczyzna obróbki, rowek, wszelkiego rodzaju powierzchnia formy (np. Wielowypust, koło zębate i gwint) oraz specjalna powierzchnia formy.
  • Obszar zastosowania: przemysł obróbki skrawaniem, produkcja wyposażenia obrabiarek.
  • Okazja aplikacji: przedsiębiorstwo produkcyjne, uniwersytety i uczelnie wyższe, instytucja naukowo-badawcza, przemysł transformacji urządzeń mechanicznych

Dlaczego warto wybrać Altrasonic?

1. Koszty i korzyści, po testach opracujemy dla Ciebie najlepszy program z rozsądną ceną. mamy również roczną gwarancję na żadne szkody ludzkie, w tym okresie fabryka będzie odpowiedzialna za wszystkie szkody. Po gwarancji zaoferujemy klientowi naprawy i nowe części zamienne w ekonomicznej cenie.

2. Proces zakupu jest bardzo wygodny i skuteczny, zajmiemy się sprawą klienta w ciągu 24 godzin, a dostawa towarów z tego miejsca do firmy za pośrednictwem ekspresowej przesyłki międzynarodowej zajmuje zwykle 3-4 dni. Nasz ogólny czas realizacji wynosi około 7-15 dni.

3. Ściśle kontrola jakości, nasz produkt wykona 3-krotny test starzenia i 48 godzin czasu pracy na test stabilności przed wysłaniem.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)