Dom ProduktyUltrasonic Plastic Welding Machine

20Khz Ultradźwiękowa spawarka do plastikowych osłon głośników samochodowych

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

20Khz Ultradźwiękowa spawarka do plastikowych osłon głośników samochodowych

Chiny 20Khz Ultradźwiękowa spawarka do plastikowych osłon głośników samochodowych dostawca
20Khz Ultradźwiękowa spawarka do plastikowych osłon głośników samochodowych dostawca 20Khz Ultradźwiękowa spawarka do plastikowych osłon głośników samochodowych dostawca

Duży Obraz :  20Khz Ultradźwiękowa spawarka do plastikowych osłon głośników samochodowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-X20P

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w karton po pierwsze, a następnie wzmocnione drewniane etui na zewnętrzne opakowanie
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu pełnej zapłaty.
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Zgrzewarka ultradźwiękowa z tworzywa sztucznego Numer modelu:: HS-X20P
Częstotliwość: 20 Khz Moc: 1500W
Napięcie: 200-240 V, prąd przemienny Prąd elektryczny: 10 A
Zakres czasu spawania: 0,05–10 / s Temperatura otoczenia: 5-50 ℃
Maksymalne ciśnienie: 1,96KN Waga: 110 kg20Khz Ultradźwiękowa spawarka do plastikowych osłon głośników samochodowychOpis:


W związku z szybkim rozwojem przemysłu materiałowego wiele uwagi poświęcono zastosowaniu materiałów kompozytowych, takich jak tworzywa sztuczne i metale o małej masie, niskim tarciu, odporności na korozję i łatwej obróbce. Różne produkty z tworzyw sztucznych przeniknęły do ​​różnych dziedzin codziennego życia ludzi, a także są szeroko stosowane w lotnictwie, przemyśle stoczniowym, samochodach, urządzeniach elektrycznych, opakowaniach, zabawkach, elektronice, tekstyliach i innych gałęziach przemysłu. Jednak ze względu na takie czynniki, jak proces formowania wtryskowego, znaczna liczba produktów z tworzyw sztucznych o skomplikowanych kształtach nie może być formowana wtryskowo jednocześnie, co wymaga spajania, a stosowane przez wiele lat procesy łączenia tworzyw sztucznych i zgrzewania zacofane, nie tylko nieefektywne, ale także wiążące. Środek ma również pewną toksyczność, powodując problemy, takie jak zanieczyszczenie środowiska i ochrona pracy. Tradycyjnego procesu tego rodzaju nie można zastosować do potrzeb rozwojowych współczesnego przemysłu tworzyw sztucznych, więc nowatorska technologia przetwarzania tworzyw sztucznych - ultradźwiękowe spawanie tworzyw sztucznych wyróżnia się wyższością wysokiej wydajności, wysokiej jakości, pięknego wyglądu i oszczędności energii. Ultradźwiękowa spawarka do tworzyw sztucznych nie dodaje kleju, wypełniacza ani rozpuszczalnika podczas spawania wyrobów z tworzyw sztucznych, ani nie zużywa dużej ilości ciepła. Ma zalety prostej obsługi, dużej prędkości spawania, wysokiej wytrzymałości spawania i wysokiej wydajności produkcji. Dlatego technologia spawania ultradźwiękowego jest coraz częściej stosowana.


Specyfikacja:

przedmiot nr HS-X20P
Częstotliwość 20 Khz
Moc 1500 W.
Napięcie 200-240 V, prąd przemienny
50-60 hz, jednofazowy
Prąd elektryczny 10 A
Zakres czasu spawania 0,05–10 / s
Temperatura otoczenia 5-50 ℃
Wymagania dotyczące zasilania powietrzem Czyste, suche sprężone powietrze, maksymalne ciśnienie 7 kg
Maksymalne ciśnienie 1,96KN
Maksymalny skok 100 MM
Beaty 80CPM
Tryb operacyjny Tryb czasu lub tryb energii
Waga 110 kg


Zasada:

Generator generuje sygnał wysokiego napięcia o wysokiej częstotliwości 20 KHZ (lub 15 KHz) za pośrednictwem układu konwersji, przekształca sygnał w wibrację mechaniczną o wysokiej częstotliwości, która jest przykładana do przedmiotu obrabianego z tworzyw sztucznych, przez powierzchnię roboczą i wewnętrzną międzycząsteczkowe Tarcie powoduje wzrost temperatury na interfejsie. Kiedy temperatura osiąga temperaturę topnienia samego przedmiotu obrabianego, port spawalniczy przedmiotu obrabianego jest szybko topiony, a następnie wypełniany jest odstęp między interfejsami. Kiedy wibracje ustaną, przedmiot jest jednocześnie chłodzony i mocowany pod pewnym ciśnieniem. , aby osiągnąć idealne spawanie.Główne zalety:

♦ Niski koszt i wysoka wydajność.
♦ Łatwa do osiągnięcia zautomatyzowana produkcja.
♦ Oszczędność energii
♦ Nie ma potrzeby instalowania urządzenia oddymiającego


DLACZEGO WYBRAĆ ALTRASONIC?

1. ZESPÓŁ USŁUGOWY OVERSEA. Obecnie mamy jeszcze agentów w Indiach, Austrilii, Hongkongu, Singapurze, Tajwanie, Malezji, Niemczech i innych krajach.
2. Innowacje. Altradźwiękowe zespoły badawczo-rozwojowe i marketingowe stale badają nowe zastosowania w dziedzinie ultradźwięków oraz znaczenie ducha współpracy zespołowej.
3. Połowa ceny, podwój wartość. Każdy zasięg został przetestowany w naszej firmie trzy razy i przy 72 godzinach ciągłej pracy, aby potwierdzić, że jest on na długo przed jego zakupem. Również zawsze uczymy się od zagranicznej firmy, aby ulepszać nasze produkty.
4. Dobre komponenty. Ceramika importowana głównie z Niemiec i wykorzystująca najwyższej jakości surowce aluminiowe, tytanowe.
5. Indywidualne dostosowanie. Możemy dostosować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, Dostarczamy również usługi OEM. Dostosuj rozwiązanie ultradźwiękowe do różnych zastosowań.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)