Dom ProduktyZasilanie ultradźwiękowe

Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej

Chiny Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej dostawca
Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej dostawca Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej dostawca Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej dostawca Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej dostawca

Duży Obraz :  Cyfrowy generator ultradźwiękowy 20 kHz do zgrzewarki ultradźwiękowej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-G-D20

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Częstotliwość: 20kHz Moc wyjściowa: 1500-3000 watów
Prądy: 10 A Szybkość cyklu: 200CPM
Napięcie: 220 V 50/60 HZ Wilgoć: ≤85% RH

Zastosowano zgrzewarkę ultradźwiękową 20kHz z generatorem cyfrowym

Dane techniczne:

Model HS -G-D20
Częstotliwość 20 khz
Moc wyjściowa 1 5 00 watów - 3000 watów
Metoda strojenia częstotliwości Tuning Uto
Napięcie 220 V 50/60 HZ
Prądy 10 A
Temperatura otoczenia 5-50 ℃
Szybkość cyklu 200CPM
Wilgoć ≤85% RH

Opis:

Zasada spawania ultradźwiękowego za pomocą ultradźwiękowego generatora cyfrowego prąd 50/60 Hz jest przetwarzany na energię 15,20,30 lub 40 kHz, a nawet osiąga 7 0 kHz. Energia elektryczna o wysokiej częstotliwości jest przetwarzana przez przetwornik jest ponownie przekształcana w ruch mechaniczny o tej samej częstotliwości, a następnie ruch mechaniczny przenoszony do głowicy spawalniczej przez zestaw może zmienić środki modulatora amplitudy. Głowica spawalnicza będzie odbierana przez energię wibracji przenoszoną na część sprzęgającą obrabianego przedmiotu, który ma być spawany, w obszarze energia wibracji powstaje w wyniku tarcia w wyniku przekształcenia w ciepło, tworzywo topi się. Ultradźwiękowy może być używany nie tylko do spawania twardych materiałów termoplastycznych, a folie mogą być przetwarzane.

Aplikacje:

Główną funkcją generatora ultradźwiękowego jest generowanie prądu przemiennego o dużej mocy i wysokiej częstotliwości, napędzanie przetwornika ultradźwiękowego.
Generator ultradźwiękowy jest stosowany do wszelkiego rodzaju urządzeń ultradźwiękowych, głównie do spawania ultradźwiękowego, cięcia ultradźwiękowego, ultradźwiękowej chemii ultradźwiękowej .

Przewaga konkurencyjna:

1. Wysoka stabilność: w pełni cyfrowe układy scalone, wykorzystanie importu zakłóceń procesorów z USA, uproszczenie struktury sprzętowej, poprawa niezawodności systemu.

2. Automatyczne śledzenie częstotliwości.

3. Mocna moc wyjściowa: zastosowanie modułów mocy IGBT oraz jego struktury obwodu wzbudzonego drgania powoduje, że moc wyjściowa jest ponad 1,5 razy większa niż w konwencjonalnym obwodzie samowzbudnym.

4. Bezstopniowa regulacja amplitudy: Zakres ustawień amplitudy od 10% do 100%.

5. Inteligentne trzy zabezpieczenia i alarm błędu: zabezpieczenie przed prądem różnicowym, zabezpieczenie przed przesunięciem częstotliwości, całkowita moc wyjściowa jest zbyt duża, aby chronić. Awaria urządzenia, generator przestanie działać i wyświetli stosowną przyczynę podpowiedzi do momentu rozwiązania problemu przez technika.

6. Inteligentna technologia kontroli amplitudy w pętli zamkniętej w celu osiągnięcia regulacji amplitudy, niezależnie od wejściowego napięcia zasilania i wahań obciążenia wpływają na amplitudę wyjścia pozostaje stała.

7. Dwa rodzaje trybu spawania: przełączaj się tam iz powrotem, aby spawanie o wyższej precyzji, lutowanie i lepsze wyniki.

Zdjęcia opakowania:

Warsztat fabryczny:

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Catherine

Tel: +8615258889395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)