Dom ProduktyUltrasonic Plastic Welding Machine

20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin

20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin
20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin

Duży Obraz :  20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-WL20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w bawełnę z pianką wewnątrz
Czas dostawy: Praca 7 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union

20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin

Opis
częstotliwość: 20 kHz Max. Max. Output Power Moc wyjściowa: 2600 watów
Podanie:: Spawanie części z tworzyw sztucznych Zasilacz: Cyfrowy
Prąd znamionowy: 10 A Zakres czasu spawania: 0,05 s-10 s
waga: 25 kg Temperatura otoczenia: 5-50 ℃
High Light:

plastic spot welder

,

ultrasonic plastic welder

Ciągły oscylator wibracyjny 20 kHz do spawania włóknin
 


Opis:
 
Róg zgrzewarki ultradźwiękowej HS-WL20 nadaje się do ultradźwiękowej maszyny do szycia koronek.Maszyna do szycia koronek ultradźwiękowych, to wydajny sprzęt do szycia, tłoczenia.Stosowany głównie w rąbku tkaniny z włókna syntetycznego, spawaniu, cięciu, wytłaczaniu, przetwarzaniu produktów o dobrej wodoszczelności, wysokiej wydajności produkcji, bez akcesoriów do robótek ręcznych, stopionej gładkiej powierzchni bez zadziorów, dobrze się czujesz i tak dalej.
 
Szeroko stosowany w odzieży, zabawkach, żywności, przyjaznych dla środowiska workach z włókniny, maskach i innych gałęziach przemysłu.
Maszyna do szycia koronek ultradźwiękowych, wykorzystująca najnowszą technologię ultradźwiękową, szeroko stosowane znane na całym świecie komponenty, z zaawansowaną technologią, rozsądną strukturą, niezawodną obsługą, łatwą obsługą i tak dalej.
 


Parametry techniczne:

 

przedmiot nr HS-WL20
Częstotliwość 20 kHz
Moc 2600W
Napięcie 200-240 V, prąd przemienny
50-60 Hz, jednofazowy
Prąd elektryczny 15A
Zakres czasu zgrzewania 0,05-10 / sek
Temperatura otoczenia 5-50 ℃
Wymagania dotyczące zasilania powietrzem Czyste, suche sprężone powietrze, maksymalne ciśnienie 7 kg
Waga 25 kg

 
 
Zastosowania w przemyśle higienicznym:


Laminowanie bez użycia kleju i tłoczenie bez użycia ciepła?Jest to możliwe dzięki absolutnie czystej technologii ultradźwiękowej dla włóknin.Łączenie materiałów odbywa się poprzez lokalnie ograniczone wytwarzanie ciepła

  • Przyjazny dla skóry
  • Szybki
  • Miękkie, a jednocześnie stabilne

 


Zasada spawania ultradźwiękowego:
 
Kiedy ultradźwięki działają na powierzchnię styku termoplastycznego tworzywa sztucznego, będą wytwarzać dziesiątki tysięcy razy na sekundę wibracje o wysokiej częstotliwości.Dzięki temu drgania o wysokiej częstotliwości osiągają określoną amplitudę i przenoszą energię ultradźwiękową do obszaru zgrzewania przez zgrzewane elementy.Ze względu na duży opór na styku dwóch obszarów spawania będzie wytwarzać lokalną wysoką temperaturę.A także ze względu na słabą przewodność cieplną tworzywa sztucznego, nie można go rozłożyć w czasie, zebrać w obszarze spawania, co powoduje szybkie topienie dwóch powierzchni stykowych z tworzywa sztucznego, w połączeniu z pewnym ciśnieniem, aby zintegrować się w jedną.Po zatrzymaniu ultradźwięków, pozwól ciśnieniu utrzymywać się przez kilka sekund, aby zestalić się, tworząc w ten sposób stały łańcuch molekularny, aby osiągnąć cel spawania, wytrzymałość spawania może być zbliżona do wytrzymałości surowców.Jakość zgrzewania ultradźwiękowego tworzyw sztucznych zależy od amplitudy przetwornika i tuby, ciśnienia zgrzewania oraz czasu zgrzewania.Można regulować czas zgrzewania i ciśnienie zgrzewarki.Amplituda zależy od przetwornika i wzmacniacza.Trzy czynniki interakcji mają odpowiednią wartość, jeśli energia przekroczy odpowiednią wartość, ilość stopionego tworzywa sztucznego będzie duża, łatwa do odkształcenia podczas spawania;jeśli energia jest mała, lutowanie nie jest łatwe, ciśnienie nie może być zbyt duże.Ten optymalny nacisk jest iloczynem długości spawanej części i krawędzi optymalnego nacisku na 1 mm.
 
1.Materiały odpowiednie do wyposażenia
 
Tkanina z włókien chemicznych lub tkanina mieszana z włókien chemicznych, folia chemiczna jest również tkana w ponad 30%, może być przetwarzana na pożądane produkty, takie jak tkanina nylonowa, dzianiny, włókniny, tkanina T / R, Trynidad i Tobago Można nałożyć szmatkę (tkanina poliestrowa), szmatkę z brokatem, ściereczkę wielowarstwową, a także różnorodną folię laminowaną wykonaną z folii pokrywającej.
 
2. Funkcja użytkowania sprzętu
 
(1) uszczelnianie, (2) wycinanie wzorów, (3) cięcie, (4) nacinanie, (5) wycinanie otworów, (6) tłoczenie grafiki, (7) formowanie, (8) drukowanie kolorów, brązowienie, (10) klapa i drukuj, (11) naprawiono drut spawalniczy.
 
3. Kwalifikujące się produkty
 
(1) Koronka na ubrania (2) Narzuta na łóżko (3) Poszewka na poduszkę (4) Pokrowiec na samochód (5) Namiot (6) Taśmy do pakowania (9) Płaszcz przeciwdeszczowy, wiatrówka, kurtka przeciwśniegowa, (10) Zabawki, (11) Rękawiczki 12) Obrusy, (13) Pokrowce na krzesła, (17) Akcesoria, (18) Parasole, (19) Abażury, (20) Filtry i nie tylko.
 


Funkcja wyposażenia
 
(1) Zastosowanie wibracji ultradźwiękowych i specjalnego stalowego koła, pod ciśnieniem, umożliwia korzystanie z powyższych funkcji.
(2) Obróbka nie powoduje dymienia, iskier, nie uszkadza krawędzi materiału, ale także zapobiega powstawaniu zadziorów.
(3) Zmiana koła kwiatowego jest prosta i wygodna, koło kwiatowe o różnych figurach można zmienić w zależności od potrzeb klienta.
(4) Brak wstępnego podgrzewania podczas produkcji i ciągłej pracy.
(5) Można zainstalować kolorowy papier, złotą folię, do Indii, gdy ciśnienie, funkcja brązująca.
(6) może być więcej niż jedną jednostką w specjalnej maszynie, w celu skompletowania większej szerokości produktu, takiej jak kołdra, parasol i tak dalej.
(7) Koło ze specjalnej stali stopowej wykonane z materiału i przez specjalne ciepło
 
 

DLACZEGO ALTRASONIC?

 

1. ZESPÓŁ SERWISOWY OVERSEA. Obecnie mamy agentów w Indiach, Australii, Hongkongu, Singapurze, Tajwanie, Malezji, Niemczech i innych krajach, w których wciąż trwają rozmowy.

2. Innowacja. Pracownicy działu badawczo-rozwojowego i marketingowego firmy Altrasonic nieustannie badają nowe zastosowania w dziedzinie ultradźwięków oraz znaczenie współpracy zespołowej.

3. Połowa ceny, podwójna wartość. Każdy produkt, który dotarł do Ciebie, zostałeś przetestowany w naszej firmie trzykrotnie i przy 72 godzinach ciągłej pracy, aby potwierdzić, że jest na długo przed zakupem.Zawsze też uczymy się od zagranicznych firm, jak ulepszać nasze produkty.

4. Dobre komponenty. Ceramika importowana głównie z Niemiec, z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców aluminiowych, tytanowych.

5. Indywidualne dostosowanie. Możemy dostosować produkty do twoich wymagań, dostarczamy również usługi OEM.Dostosuj rozwiązanie ultradźwiękowe do różnych zastosowań.
 
Ciągły oscylator wibracyjny 20 kHz do spawania włóknin


20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 0

 

20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 1

20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 2
20Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 320Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 420Khz Continuous Vibration Oscillator do spawania włóknin 5

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)