Dom Aktualności

wiadomości o firmie Przegląd części przetwornika zgrzewarki ultradźwiękowej

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Przegląd części przetwornika zgrzewarki ultradźwiękowej
najnowsze wiadomości o firmie Przegląd części przetwornika zgrzewarki ultradźwiękowej

Jako profesjonalny producent zgrzewarki ultradźwiękowej aby przypomnieć przyjaciołom, aby kupić odpowiednie produkty do zgrzewania ultradźwiękowego, należy je dobrze zrozumieć.

Teraz przedstawimy naszym przyjaciołom przegląd części przetwornika ultradźwiękowego spawarki, mamy nadzieję, że może ci to pomóc.

Przetwornik składa się z trzech części: przetwornika, wzmacniacza i rogu spawalniczego (nazywamy go również tubą lub sonotrodą).

Transduktor: Zadaniem przetwornika jest zamiana sygnału elektrycznego na drgania mechaniczne. Istnieją dwa efekty fizyczne, które można zastosować, aby przekształcić sygnały elektryczne w mechaniczne sygnały drgań. ZA: magnetostrykcyjny efekt. B: odwrotność efektu piezoelektrycznego.Efekt magnetostrykcyjny jest powszechnie stosowany we wczesnych zastosowaniach ultradźwiękowych.Jego zaletą jest to, że ma dużą moc.Wadą jest to, że niska wydajność konwersji, produkcja jest trudna i trudno jest produkować w dużych ilościach.Od czasu wynalezienia ceramicznego przetwornika piezoelektrycznego przez Paula Langevina, powszechnie przyjęto zastosowanie efektu odwrotnego efektu piezoelektrycznego.Ceramiczny przetwornik piezoelektryczny ma zalety wysokiej wydajności konwersji i masowej produkcji, a wadą jest to, że moc produkcyjna jest niewielka.

Ceramiczny przetwornik piezoelektryczny jest powszechnie stosowany w istniejących maszynach ultradźwiękowych. Ceramiczny przetwornik piezoelektryczny jest wytwarzany przez zaciśnięcie ceramiki piezoelektrycznej między dwoma metalowymi blokami obciążenia za pomocą śruby. Normalna amplituda wyjściowa przetwornika wynosi około 10 μm.

Róg: Zadaniem rogu spawalniczego jest wykonanie określonych części z tworzyw sztucznych, które spełniają wymagania dotyczące kształtu części z tworzyw sztucznych, zakresu przetwarzania i tak dalej.

Przetwornik, wzmacniacz, róg spawalniczy są zaprojektowane na podstawie połowy długości fali ultradźwiękowej częstotliwości roboczej, więc rozmiar i kształt muszą być specjalnie zaprojektowane.Wszelkie zmiany mogą prowadzić do zmian częstotliwości i efektów przetwarzania, które wymagają profesjonalnej produkcji Trwałość będzie się różnić w zależności od użytych materiałów i rozmiaru.

Materiały nadające się do przetworników ultradźwiękowych, prętów zmieniających amplitudę i głowic spawalniczych obejmują: stop tytanu, stop aluminium, stal stopową itp. Ponieważ fale ultradźwiękowe stale wibrują z wysoką częstotliwością około 20 KHZ, wymagania materiałowe są bardzo wysokie, co jest nie do przyjęcia w przypadku zwykłych materiałów.

Pub Czas : 2021-03-18 13:32:15 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)