Dom Aktualności

Ultradźwiękowa identyfikacja rogu

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Ultradźwiękowa identyfikacja rogu

Ultradźwiękowa identyfikacja rogu
Różne rogi są wymagane dla różnych obiektów spawalniczych. Niezależnie od tego, czy jest to zgrzewanie bliskie pola, czy zgrzewanie transmisyjne, tylko rogi o połowie długości fali mogą osiągnąć maksymalną amplitudę powierzchni czołowej spawania. Istnieją dwa rodzaje rogów, ze wzmacniaczem amplitudy i bez. Róg systemu akustycznego do zgrzewarek do tworzyw sztucznych jest zwykle wykonany ze stopu aluminium, a jego powierzchnia czołowa jest pokryta twardym stopem. Może być również wykonany ze stopu tytanu w celu uzyskania dużej mocy. Wytrzymałość zmęczeniowa tego materiału jest wyższa niż w przypadku stopu aluminium.

Materiał rogu:

1. Stop tytanu (7075, 2024, 6061)

①7075: Ogólnie stosowany w systemach wibracyjnych i produkcji tub, wysokiej twardości, silnego przewodnictwa cieplnego i dobrej udarności. Materiał ten ma bardzo wysoką granicę plastyczności i jest idealnym materiałem do produkcji form ultradźwiękowych.

②2024: Ogólnie stosowany w produkcji tub, dobra udarność, silne przewodnictwo cieplne, umiarkowana twardość, stosowany do ogólnych wyrobów z tworzyw sztucznych do syntezy jądrowej

③6061: Zazwyczaj stosowany w produkcji małych form lub rogów o niskiej wydajności, o dobrej udarności i twardości mniejszej niż 2024. Używany do produkcji tub o niższej wydajności.

2. SCM8

Ogólnie stosowany do wszczepiania śrub i metalowych wkładek, o doskonałej wytrzymałości i twardości mniejszej niż 2024.

3. stop tytanu

Zwykle stosowany do ciągłego pomiaru czasu wibracji, wyjątkowo mocnego, wysokiego przewodnictwa cieplnego, wysokiej twardości i drogiego.

4. twardego stopu aluminium

Wykorzystanie domowych materiałów do zwykłej obróbki aluminium, niskiej przewodności cieplnej, wysokiej straty mechanicznej na ultradźwiękach i niskich kosztów.

Pub Czas : 2020-01-08 09:02:51 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)