Dom Aktualności

Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa

Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa
Ręczny spawacz ultradźwiękowy

W porównaniu z tradycyjnymi procesami (takimi jak klejenie, prasowanie lub łączenie śrubami) ultradźwiękowe spawanie punktowe ma znaczące zalety, takie jak wysoka wydajność produkcji, dobra jakość spawania, ochrona środowiska i oszczędność energii. Ręczna zgrzewarka ultradźwiękowa może być również używana do spawania i nitowania wyrobów termoplastycznych, a także do procesów inkrustacji i wykrawania elementów metalowych i plastikowych. Proces zastępowania organicznej pasty o temperaturze topnienia został zakończony i ma cechy niskiego zużycia energii, wysokiej wydajności, bez deformacji, bez zanieczyszczeń, spawania litego i wygodnej obsługi.

Fale ultradźwiękowe mogą być stosowane nie tylko do spawania metali, sztywnych tworzyw termoplastycznych, ale także do tkanin i folii. Ręczna zgrzewarka ultradźwiękowa może zastępować różne głowice zgrzewające w zależności od wielkości punktu nitowania spawanego produktu i wymagań spawalniczych. Jest szybki i wygodny, a koszt jest znacznie niższy niż w przypadku specjalnej ultradźwiękowej zgrzewarki do drzwi samochodowych, która spełnia potrzeby klientów. .

Zgrzewarka ultradźwiękowa przekształca prąd 50 / 60HZ w prąd przemienny o wysokiej częstotliwości przez generator ultradźwiękowy i wprowadza energię elektryczną do przetwornika ultradźwiękowego w celu wygenerowania ruchu mechanicznego o tej samej częstotliwości. Ruch mechaniczny przenoszony jest na ultradźwiękową głowicę spawalniczą za pośrednictwem modulatora amplitudy, a głowica spawalnicza przekazuje otrzymaną energię drgań do złącza spawanego elementu. W tym obszarze energia jest przekształcana w energię cieplną przez tarcie, topiąc tworzywo sztuczne. Krótkotrwałe ciśnienie utrzymywane na obrabianym przedmiocie po ustaniu wibracji powoduje zestalenie się dwóch spawów w molekularnie powiązany sposób. Ogólnie czas zgrzewania jest krótszy niż 1 sekunda, a uzyskana siła zgrzewania jest porównywalna z korpusem.

Pub Czas : 2020-01-14 12:50:19 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)