Dom Aktualności

Co to jest drut do spawania ultradźwiękowego? Jaka jest rola bezpiecznika?

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Co to jest drut do spawania ultradźwiękowego? Jaka jest rola bezpiecznika?

Co to jest drut do spawania ultradźwiękowego?  Jaka jest rola bezpiecznika?

Dwie części z tworzywa sztucznego są ze sobą stapiane za pomocą procesu spawania ultradźwiękowego, a powierzchnia styku musi być zmniejszona, aby ułatwić skoncentrowane przenoszenie energii ultradźwiękowej, co pozwoliło uzyskać efekt nie ranienia powierzchni i może być szybko zespawane. Ta zmniejszona powierzchnia styku nazywa się ultradźwiękowym drutem spawalniczym, znanym również jako ultradźwiękowy drut spawalniczy. Tworzy trójkątny wypukły plastik na jednej z dwóch powierzchni spawalniczych, a trójkątna kolumna wystająca na jednej z powierzchni spawalniczych stanowi ultradźwiękową linię zgrzewania.

Rolą ultradźwiękowego drutu spawalniczego jest gromadzenie energii w celu przyspieszenia operacji spawania i delikatnego stopienia drugiej strony spawanej, tak aby większość tworzywa sztucznego spływała na powierzchnię styku. Ultradźwiękowe spawanie tworzyw sztucznych nie wymaga wibracji i nagrzewania całej części z tworzywa sztucznego, lecz selektywnego podgrzewania części spawanej. Transmisja energii ultradźwiękowej nagrzewa się i spawa w miejscu, w którym dwa plastikowe złącza stykają się z linią zgrzewania ultradźwiękowego. Drut do spawania ultradźwiękowego może szybko stopić się i osiągnąć najwyższą wytrzymałość spawania, ponieważ tworzywo sztuczne drutu prowadzącego topi się i przepływa do całego obszaru spawania. Projektując ultradźwiękowy drut spawalniczy, pozostaw wystarczająco dużo miejsca na środku grubej części plastikowej ściany, aby uniknąć przelewania się tworzywa po stopieniu drutu spawalniczego i wpłynąć na wygląd.

Pub Czas : 2020-01-19 14:49:27 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)