Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Zastosowanie ręcznej zgrzewarki ultradźwiękowej

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Zastosowanie ręcznej zgrzewarki ultradźwiękowej
najnowsze wiadomości o firmie Zastosowanie ręcznej zgrzewarki ultradźwiękowej

Zastosowanie ręcznej zgrzewarki ultradźwiękowej

 

W porównaniu z tradycyjną technologią spawania (taką jak klej, żelazko elektryczne, mocowanie śrubowe itp.), przenośna technologia zgrzewania ultradźwiękowego ma znaczne zalety, takie jak wysoka wydajność produkcji, dobra jakość spawania, ochrona środowiska i oszczędność energii.Przenośna zgrzewarka ultradźwiękowa może być również wykorzystywana do zgrzewania wyrobów termoplastycznych oraz procesu wkładania i wykrawania między nitami, częściami metalowymi i częściami z tworzyw sztucznych.Zastępuje istniejący proces zawiesiny rozpuszczalnika organicznego i charakteryzuje się niskim zużyciem energii, wysoką wydajnością, brakiem deformacji, brakiem zanieczyszczeń, spawaniem stałym i wygodną obsługą.

 

Zakres zastosowania ręcznej zgrzewarki ultradźwiękowej:


Spawanie i obróbka termoplastycznych cienkich materiałów: w tym T/C 6533 o splocie płóciennym, dzianina, tkanina nylonowa, tkanina Tetoron, tkanina nietkana, tkanina cebulowa, sztuczna skóra, PU, ​​tkanina sardynkowa, PS, PVC, papier PE, TE synteza Chemiczne zgrzewanie punktowe tkanin, TE

dwa.Główne cechy ręcznej zgrzewarki ultradźwiękowej:

Ten rodzaj zgrzewarki punktowej jest również nazywany ultradźwiękową zgrzewarką punktową z tworzywa sztucznego, która jest niewielka, elastyczna, łatwa do przenoszenia, czysta, piękna i przyjazna dla środowiska.

1. Zgrzewarka ultradźwiękowa punktowa służy do nitowania, cięcia, szycia i zgrzewania narożników wyrobów z tworzyw sztucznych.
2. Zoptymalizuj wady wulkanizacji na gorąco, zaginania i nadmiernej grubości.Właściwe cechy konstrukcyjne klucza to modułowe układy scalone, duża moc wyjściowa, łatwa obsługa, bezpieczne korzystanie z wbudowanego automatycznego obwodu zabezpieczającego i stabilna praca.
3. Wysokiej jakości montaż komponentów, mała ogólna konstrukcja sprzętu, łatwa do przenoszenia i przenoszenia, niezawodna wydajność, prosta obsługa, główna działalność.
4. Oryginalny wymiennik ceramiczny ma dużą moc eksportową, stabilną jakość spawania i niską awaryjność.
5. Wyeliminuj zjawisko otworków spowodowane tradycyjnym szyciem.
6. Wyeliminuj niebezpieczeństwo wibracji, tarcia lub cięcia, zakaz palenia, bez różnicy, fale o wysokim cyklu, maszyny do cięcia termicznego i zanieczyszczenie powietrza.
7. Może być przetwarzany bez podgrzewania, łatwy w obsłudze, szybka ciągła prędkość przetwarzania, wysoka wydajność i niskie koszty pracy.
8. Zalety ultradźwiękowego generatora drgań to duża moc wyjściowa, wysoka wydajność, niska temperatura głowicy spawalniczej i stabilna jakość maszyny.
9. Może być przetwarzany po uruchomieniu, bez podgrzewania, łatwy w obsłudze, szybka ciągła prędkość przetwarzania, wysoka wydajność i niskie koszty pracy.
10. Ręczna zgrzewarka ultradźwiękowa ma dużą moc, wysoką wydajność, niską temperaturę głowicy spawalniczej i stabilną jakość maszyny.

Fale ultradźwiękowe mogą być wykorzystywane nie tylko do spawania metali i twardych tworzyw termoplastycznych, ale także do obróbki tkanin i folii.Przenośna zgrzewarka ultradźwiękowa może szybko i łatwo wymienić różne głowice do zgrzewania ultradźwiękowego w zależności od rozmiaru nitu i wymagań spawalniczych spawanego produktu.Koszt jest znacznie niższy niż w przypadku specjalnej zgrzewarki ultradźwiękowej do paneli drzwi samochodowych, która może zaspokoić potrzeby klientów.

Pub Czas : 2021-10-08 13:05:59 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)