Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Grill na wyspie Xinsha w maju

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Grill na wyspie Xinsha w maju
najnowsze wiadomości o firmie Grill na wyspie Xinsha w maju

Grill na wyspie Xinsha w maju

8

Życie to nie tylko teraźniejszość, ale także poezja i odległa zabawa;praca to nie tylko dwie linie firmy i domu, ale także kolorowe zajęcia integracyjne.

W maju rozpoczyna się grill

11

Płynny rozwój grilla jest niezbędny dla tych, którzy są pracowici i zajęci za kulisami.Uczestnicząca rejestracja personelu, negocjacje krok po kroku na miejscu wydarzenia, zakup, przenoszenie, sprzątanie i dystrybucja artykułów spożywczych, rejestracja wspaniałych obrazów... Koledzy w każdym dziale mają zawsze siłę, aby zachować spokój i służyć wszystkim pracownicy firmy Zapewniamy najbardziej intymną obsługę.

Wszystko gotowe, tylko poczekaj, aż przyjaciele będą na miejscu, spodziewany wiosenny grill, chodźmy!

Szaszłyki mięsne są na miejscu, a bóg grillowania przygotowuje się

Nie ma na świecie niczego, czego nie rozwiąże grill.Jeśli tak, zjedzmy dwa posiłki, trzy posiłki i cztery posiłki~

Od świeżej i soczystej wołowiny i baraniny, delikatnych skrzydełek z kurczaka na zewnątrz, skwierczących kalmarów Q-bomb i innych mięs z owoców morza, po miękkie i smaczne bakłażany, chrupiącą fasolę, chipsy ziemniaczane, grzyby enoki i inne wegetariańskie jedzenie, taka bogata różnorodność. potrzebujesz, jedz ile chcesz, lizać ile chcesz, chcąc pożyczyć jeszcze pięć żołądków z nieba.W połączeniu z piwem i napojami orzeźwiająca satysfakcja jest jeszcze bardziej „wyłaniająca się”.

1

Czas fajerwerków |„Numer twojego i mojego życia”

Grill ma nieodparty urok, tak jak to zostało powiedziane w „Snucie życia”: „Kiedy zrywasz ostatnie uparte ścięgna i wywołujesz na palcach gwiazdy olejne. Get jest szczęśliwym całą noc."

W powietrzu unosiła się radosna atmosfera.Wszyscy jedli ugotowane przez siebie potrawy, siadali przy grillu i rozmawiali o różnych ciekawych rzeczach, z którymi spotykali się w pracy i życiu.

Uczucia rozgrzewają się w szpikulcu, dwóch szczotkach i trzech pieczeń, a w jedzeniu są bliżej siebie.W tym czasie pozbądź się wszystkich zmartwień i zmęczenia, porozmawiaj, śmiej się i baw się dobrze.

13

Grill na ogrzanie żołądka, błogosławieństwa na ogrzanie serca

Za każdym razem, gdy robię sobie przerwę, to po to, żeby lepiej ustawić żagiel.Grillowe przyjęcie to nie tylko chrzest ciała i umysłu, zmyjmy zmęczenie i zbierzmy radość;to także rozwój zespołu, który pozwala nam na lepsze zrozumienie i komunikację w wymianach.W nadchodzących dniach również pójdziemy ramię w ramię, z pełniejszym duchem poświęcimy się kolejnemu etapowi pracy i będziemy dążyć do wspólnej sprawy!

Pub Czas : 2021-10-21 15:20:11 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)