Dom ProduktyNitowanie ultradźwiękowe

Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych

Chiny Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych dostawca
Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych dostawca Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych dostawca Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych dostawca

Duży Obraz :  Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HSW35

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton lub skrzynka drewniana
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu łącznej kwoty
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nr art.: HSW35 Częstotliwość: 35 kHz
Moc: 1000 W. Generator: Cyfrowy
Rodzaj spawania: Nitowanie Róg: ≤10mm
Średnica obudowy: 44mm Wysyłka: TNT UPS DHL FEDEX

Nitowy ultradźwiękowy zestaw 35 kHz do spawania części samochodowych

Opis:

W przemyśle motoryzacyjnym często stosuje się ultradźwiękowe spawanie przebijające do spawania samochodowych wewnętrznych i zewnętrznych elementów wykończeniowych, takich jak spawanie brwi kół samochodowych, spawanie paneli drzwi samochodowych, spawanie wsporników radarów samochodowych, spoiler samochodowy i tym podobne. Ultradźwiękowe spawanie punktowe jest czystą i szybką metodą łączenia bez śrub, materiałów spawalniczych, gwoździ i klejów. Jest to metoda wykorzystania energii drgań ultradźwiękowych z tworzywa sztucznego do wytworzenia odkształcenia plastycznego na powierzchni przedmiotu obrabianego i uszkodzenia pod powierzchnią dociskową.

Specyfikacja:

Przedmiot nr. HSW28 HSW30 HSW35 HSW40 HSW60
Częstotliwość 28khz 30kHz 35khz 40khz 60kHz
Moc 1000 W. 1200 W. 1000 W. 500 W. 300 W-500 W.
Róg ≤12mm ≤10mm ≤10mm ≤10mm ≤10mm
Średnica obudowy 44mm 44mm 44mm 44mm 44mm
Waga spawacza 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg

Zasada:

Podstawową zasadą nitowania ultradźwiękowego jest przekształcanie energii elektrycznej o wysokiej częstotliwości w energię mechaniczną o wysokiej częstotliwości działającą na tworzywa termoplastyczne ruchem posuwisto-zwrotnym, wytwarzając ciepło tarcia na styku tworzywa sztucznego / tworzywa sztucznego lub tworzywa sztucznego / metalu, tworząc lokalne topienie poprzez kontrolowane topienie i kształtowanie tworzyw sztucznych. Boss lub szpilka do zablokowania innej części.
Podczas nitowania ultradźwiękowego przepływ kontrolny stopionego plastiku służy do blokowania innej części (zwykle innego plastiku lub metalu). Wstępnie uformowany kołek z tworzywa sztucznego przechodzi przez otwór w części, która ma być zablokowana, a drgania ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości z głowicy spawalniczej są przenoszone na górną część kołka. Sworzeń topi się pod wpływem ciepła tarcia i wypełnia objętość wnęki głowicy spawalniczej, co powoduje zablokowanie głowicy włóczni. Składniki. Plastikowy trzpień jest stopniowo topiony pod ciągłym lekkim naciskiem, aby utworzyć nit. Niewielki nacisk klaksonu powoduje, że główka sworznia tworzy określony kształt (określony przez końcową strukturę klaksonu). Po ustaniu wibracji tworzywo sztuczne zestala się i materiał jest utrwalany.

Korzyść:

1. Krótkie czasy spawania (rzędu dziesiątych sekund)
2. Perfekcja estetyczna
3. Wodoodporny spaw stabilny przez długi czas
4. Oszczędności pracy
5. Energooszczędny
6. Elastyczność
7. Możliwość spawania nawet w obecności ciał obcych
8. Doskonałe uszczelnienie mechaniczne
9. Eliminacja użycia rozpuszczalników i klejów.

Podanie:

1. Nitowanie pierścieniowej poduszki powietrznej:


Pokrycie fornirem z drewna orzechowego w poduszce powietrznej jest wykonane przez umieszczenie plastikowego pustego nitu z tyłu ozdobnej deski, a następnie nitowanie go razem z wytłoczonym cienkim metalowym szkieletem. Płyta fornirowana drewnem orzechowym z poduszką powietrzną łączy w sobie właściwości manipulacyjne elementu z tworzywa sztucznego ze sztywną metalową strukturą tłoczonego metalu i ma cechy dobrej elastyczności, bez ostrych krawędzi, równomiernego rozkładu naprężeń, prostej i lekkiej struktury itp. W przypadku przypadkowej kolizji, produkt może zachować integralność strukturalną bez ostrych fragmentów, nie tylko może zapobiec kolizji i absorpcji energii, ale także skutecznie zmniejszyć zużycie materiału i zmniejszyć masę ciała. Zapewnia lepsze bezpieczeństwo.


2. Tył zestawu głośników:


Czarna część to wewnętrzna konstrukcja nośna / zatrzaskowa, materiał to stop ABS + PC z tworzywa sztucznego, dekoracyjna osłona głośnika to metalowa siatka, a obramowanie z metalowo-srebrnego tworzywa ABS. Zespół łączy w sobie dobry efekt wizualny tworzywa ABS do powlekania galwanicznego z wysoką wytrzymałością i wysoką odpornością na uderzenia stopu ABS + PC. Czerwona strzałka na rysunku wskazuje nitujący punkt. Wstępnie uformowany nit ozdobnej pokrywy ABS przechodzi przez odpowiedni otwór w elemencie konstrukcyjnym ze stopu ABS + PC i jest połączony za pomocą nitowanego złącza z płaską główką dla lepszej wydajności. Może zmniejszyć wagę i koszty przetwarzania.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Doris

Tel: +8615958720063

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)