Dom ProduktyNitowanie ultradźwiękowe

Pistolet ręczny 35 nitowy ultradźwiękowy spawanie nitowe w częściach samochodowych

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Pistolet ręczny 35 nitowy ultradźwiękowy spawanie nitowe w częściach samochodowych

Chiny Pistolet ręczny 35 nitowy ultradźwiękowy spawanie nitowe w częściach samochodowych dostawca
Pistolet ręczny 35 nitowy ultradźwiękowy spawanie nitowe w częściach samochodowych dostawca Pistolet ręczny 35 nitowy ultradźwiękowy spawanie nitowe w częściach samochodowych dostawca Pistolet ręczny 35 nitowy ultradźwiękowy spawanie nitowe w częściach samochodowych dostawca

Duży Obraz :  Pistolet ręczny 35 nitowy ultradźwiękowy spawanie nitowe w częściach samochodowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-35G

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w karton po pierwsze, a następnie wzmocnione drewniane etui na zewnętrzne opakowanie
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu pełnej zapłaty.
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Częstotliwość: 35 Khz Moc: 700
Róg: ≤10mm Średnica obudowy: 51mm
Rozmiar rączki: 100 mm × 45 mm × 32 mm Waga bez drutu i klaksonu: 0,6 kg
typu: Rodzaj broni aplikacji: Części samochodoweRęczny ultradźwiękowy spawanie nitami 35 Khz w częściach samochodowych

Opis:

Niezależne badania i rozwój nad ręczną ultradźwiękową zgrzewarką punktową o trzech różnych częstotliwościach 28K, 35K, 30K. Może być inny w następujących celach;

Spawanie ultradźwiękowe: wibracje ultradźwiękowe za pomocą ultradźwiękowej formy spawalniczej, ultradźwiękowe przewodzenie energii spawania do powierzchni z tworzywa sztucznego, co powoduje lokalną temperaturę, dzięki czemu powierzchnia z tworzywa sztucznego topi się. Pod naciskiem dłoni ultradźwiękowej, aby spawać plastik, piękny, silny efekt.

Implanty ultradźwiękowe: śruby nakrętki lub inny metal w plastikowy element obrabiany. Energia ultradźwiękowa przez urządzenie ultradźwiękowe zostanie przekazana do metalu. Wysokie prędkości wibracji i ciepła, ciśnienie w urządzeniu ultradźwiękowym do osadzania metalowych przedmiotów bezpośrednio w plastiku wewnątrz.

Nitowanie ultradźwiękowe: charakter metalu i tworzywa sztucznego lub dwóch różnych połączeń tworzyw sztucznych razem, mogą korzystać z ultradźwiękowej maszyny do nitowania, dzięki czemu spaw jest twardy kruchy, piękny, mocny.

Spawanie ultradźwiękowe: zastosowanie małej głowicy spawalniczej do ultradźwięków, dwóch kawałków plastiku do spawania wielopunktowego lub spawanie pierwszego rzędu zębów pod bezpośrednim naciskiem na dwa plastikowe elementy obrabiane, aby uzyskać efekt ultradźwiękowy spawalniczy.

Specyfikacja:

Rodzaj broni Rodzaj cylindra
Model HS-35G HS-28G HS-28G HS-20G HS-28C HS-28C HS-28C
Częstotliwość 35 tys 28 tys 28 tys 20 tys 28 tys 28 tys 28 tys
Moc 700 300 i 500 400 i 700 900 300 i 500 400 i 700 500 i 800
Róg ≤10mm ≤10mm ≤12mm ≤13mm ≤8mm ≤12mm ≤12mm
Średnica obudowy 51mm 64mm 40mm 45mm 60mm
Rozmiar uchwytu 100 mm × 45 mm × 32 mm —— —— ——
Waga bez drutu i klaksonu 0,6 kg 1,3 kg 1,3 kg 1,5 kg 0,6 kg 0,6 kg 1,3 kg
Generator cyfrowy -
Generator analogowy


Zasada:

Kiedy ultradźwiękowa rola w termoplastycznej powierzchni styku z tworzywem sztucznym, będzie generować dziesiątki tysięcy razy na sekundę, wibracje o wysokiej częstotliwości, ta wibracja o wysokiej częstotliwości, energia ultradźwiękowa poprzez falę ultradźwiękową przekazywaną do formy na powierzchnię ultradźwiękowego materiału spawalniczego, będzie produkować materiały wysokotemperaturowe. Plastikowa powierzchnia styku powodująca szybkie topienie, w połączeniu ze stresem, łączy się i koaguluje, aby osiągnąć cel spawania ultradźwiękowego.

Główne zalety:

♦ Szybka wymiana sonotrody

♦ Wysokiej jakości, wytrzymała obudowa aluminiowa

♦ Kabel wysokiej częstotliwości i kabel sterujący do generatora ultradźwięków są wykonane z mocnego i bardzo elastycznego oplotu z tworzywa sztucznego

♦ Sterowane czasowo chłodzenie powietrzem jako opcja

♦ Mobilny - może być transportowany uchwytem na obudowie generatora
DLACZEGO WYBRAĆ ALTRASONIC?

1. ZESPÓŁ USŁUGOWY OVERSEA. Obecnie mamy jeszcze agentów w Indiach, Austrilii, Hongkongu, Singapurze, Tajwanie, Malezji, Niemczech i innych krajach.
2. Innowacje. Altradźwiękowe zespoły badawczo-rozwojowe i marketingowe stale badają nowe zastosowania w dziedzinie ultradźwięków oraz znaczenie ducha współpracy zespołowej.
3. Połowa ceny, podwój wartość. Każdy zasięg został przetestowany w naszej firmie trzy razy i przy 72 godzinach ciągłej pracy, aby potwierdzić, że jest on na długo przed jego zakupem. Również zawsze uczymy się od zagranicznej firmy, aby ulepszać nasze produkty.
4. Dobre komponenty. Ceramika importowana głównie z Niemiec i wykorzystująca najwyższej jakości surowce aluminiowe, tytanowe.
5. Indywidualne dostosowanie. Możemy dostosować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, Dostarczamy również usługi OEM. Dostosuj rozwiązanie ultradźwiękowe do różnych zastosowań.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)