Dom ProduktyNitowanie ultradźwiękowe

Przenośna ultradźwiękowa nitownica 40 kHz do panelu drzwi samochodu Wysoka wydajność

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Przenośna ultradźwiękowa nitownica 40 kHz do panelu drzwi samochodu Wysoka wydajność

Chiny Przenośna ultradźwiękowa nitownica 40 kHz do panelu drzwi samochodu Wysoka wydajność dostawca
Przenośna ultradźwiękowa nitownica 40 kHz do panelu drzwi samochodu Wysoka wydajność dostawca Przenośna ultradźwiękowa nitownica 40 kHz do panelu drzwi samochodu Wysoka wydajność dostawca

Duży Obraz :  Przenośna ultradźwiękowa nitownica 40 kHz do panelu drzwi samochodu Wysoka wydajność

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-40

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w karton po pierwsze, a następnie wzmocnione drewniane etui na zewnętrzne opakowanie
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu pełnej zapłaty.
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Nitownica ultradźwiękowa Numer modelu:: HS-40
Częstotliwość: 40 Khz Moc: 500 watów
Róg: ≤10mm Średnica obudowy: 44mm
Waga spawacza: 1,0 kg aplikacji: Spawanie części samochodowych
Rodzaj spawania: Obsługa ręczna lub montaż na maszynie Róg materiał: Tytan

Przenośna ultradźwiękowa nitownica 40 kHz do panelu drzwi samochodu

Definicja spawania ultradźwiękowego:

Zasada spawania ultradźwiękowego polega na tym, że generator ultradźwiękowy przekształca energię elektryczną o wysokiej częstotliwości w ruch mechaniczny o wyższej częstotliwości, a następnie ruch mechaniczny poprzez zestaw amplitudy można zmienić na urządzenie transmisyjne na głowicę spawalniczą. Głowica spawalnicza przekazuje otrzymaną energię wibracji na część spawanego przedmiotu spawanego, w której energia drgań zamieniana jest na energię cieplną przez tarcie, a tworzywo sztuczne topi się. Ultradźwiękowe mogą być nie tylko używane do spawania twardych tworzyw termoplastycznych, ale także do obróbki tkanin i folii.

Dane techniczne:

Model HS-40 HS-35 HS-30 HS-28 HS-20
Częstotliwość 40khz 35khz 30kHz 28khz 20kHz
Moc 500 W. 500 ~ 800 w 500 ~ 800 w 500 ~ 800 w 500 ~ 1000 w
Róg ≤10mm ≤10mm ≤10mm ≤12mm ≤13mm
Średnica obudowy 44mm 44mm 44mm 44mm 64mm
Waga spawacza 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,5 kg

Dwa rodzaje rogów:

Rodzaj pistoletu : zgodnie z projektem kształtu ludzkiego ciała, ultradźwiękowy włącznik startowy znajduje się na spuście, łatwy do uchwycenia i użycia operacji spawania, szczególnie odpowiedni do poziomego lub pionowego.

Typ cylindra : dla wyglądu prostego, ultradźwiękowy przełącznik rozruchu znajduje się na zewnątrz cylindra, łatwe spawanie i przenoszenie ręczne, można również zainstalować między maszyną, operacja spawania dla każdego kierunku.

Przewagi konkurencyjne:

1. Zastosowanie w nitowaniu, formowaniu i spawaniu

2. Lekki, łatwy do pobrania, łatwy w obsłudze (ręczny)

3. Wyposażony w licznik czasu spawania

4. Łatwo ustawić zgrzewanie czasowe

5. Wyposażony w obwód zabezpieczający przed przeciążeniem (napięcie, prąd, faza, temperatura, moc wyjściowa)

6. Moc wyjściowa FET

7. Automatyczny rezonans

8. Automatycznie utrzymuj funkcję amplitudy

9. Uruchamianie: osiągnięcie maksymalnej mocy z 105 ms

Czynniki wpływające na spawanie:

Ultradźwiękowe samochodowe tworzywa sztuczne jako warunek zgrzewania ultradźwiękowego, najważniejszy jest czas przyłożenia energii spawalniczej (wibracje, czas zgrzewania) długości i ciśnienia, oczywiście inne warunki są również bardzo ważne. Temperatura spawania ultradźwiękowa temperatura spawania lepkość temperatura płynięcia. W przeciwnym razie materiał nie stopi się.

Uwaga w spawaniu:

Przy amplitudzie im wyższa amplituda, tym większy wzrost temperatury. Nacisk wywierany jest na wypraski za pomocą cylindrycznego spojrzenia. Ogólne ciśnienie sprężonego powietrza wynosi 0,1-0,3 MPa (manometr), czasem wyższe. Ale użycie wysokiego ciśnienia utrudni wibracje cylindryczne.

Czas spawania różni się w zależności od materiału i kształtu produktu. Czas zgrzewania niektórych kształtek wynosi zaledwie 0,2 sekundy. Z czasem spowoduje nadmierne spawanie i wytworzy dużo błysku i pęcherzyków, co powoduje słabą szczelność, należy zwrócić uwagę. Czas chłodzenia (trzymania) W przypadku krystalicznego tworzywa sztucznego, jeśli temperatura poniżej temperatury topnienia, połączenie zostanie zestalone, zwykle czas ciśnienia jest utrzymywany między 0,1-0,2 sekundy. Tworzywo AMMA).

Różne zastosowania spawania ultradźwiękowego :


Spawanie ultradźwiękowe: wibracje ultradźwiękowe za pomocą ultradźwiękowej formy spawalniczej, ultradźwiękowe przewodzenie energii spawania do powierzchni z tworzywa sztucznego, co powoduje lokalną temperaturę, dzięki czemu powierzchnia z tworzywa sztucznego topi się. Pod naciskiem dłoni ultradźwiękowej, aby spawać plastik, piękny, silny efekt.

Nitowanie ultradźwiękowe : charakter metalu i tworzywa sztucznego lub dwóch różnych połączeń tworzyw sztucznych razem, mogą korzystać z ultradźwiękowej maszyny do nitowania, dzięki czemu spaw jest twardy kruchy, piękny, mocny.

Zasada nitowania przenośnego ultradźwiękowego panelu drzwi z tworzywa sztucznego:


Kiedy ultradźwiękowa rola w termoplastycznej powierzchni styku z tworzywem sztucznym, będzie generować dziesiątki tysięcy razy na sekundę, wibracje o wysokiej częstotliwości, ta wibracja o wysokiej częstotliwości, energia ultradźwiękowa poprzez falę ultradźwiękową przekazywaną do formy na powierzchnię ultradźwiękowego materiału spawalniczego, będzie produkować materiały wysokotemperaturowe. Plastikowa powierzchnia styku skutkująca szybkim stopieniem, w połączeniu ze stresem, łączy się i koaguluje, tak aby osiągnąć cel spawania ultradźwiękowego.

Aplikacje w samochodzie:

Ultradźwiękowe nitowanie spawalnicze może być stosowane w samochodowym spawaniu wylotów klimatyzacji, samochodowym lusterku wstecznym, klamkach samochodowych, ręcznych drzwiach samochodowych itp.

Części samochodowe z tworzywa sztucznego są w większości spawane w niestandardowych urządzeniach do spawania ultradźwiękowego, długa konstrukcja wielostanowiskowa, ze sterowaniem programem PCL i obsługą LCD, spawanie dużych złożonych elementów motoryzacyjnych, w tym w różnych kierunkach powierzchni spawania, w wielu lokalizacjach.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)