Dom ProduktyNitowanie ultradźwiękowe

Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu

Chiny Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu dostawca
Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu dostawca Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu dostawca Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu dostawca Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu dostawca Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu dostawca

Duży Obraz :  Automatyczna spawarka ultradźwiękowa Robort do dolnego panelu 30Khz samochodu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HSPT30

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton lub skrzynka drewniana
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu całkowitej kwoty
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Przenośny ultradźwiękowy spawacz punktowy 30 Khz Częstotliwość: 30 Khz ± 1 KHz
Moc: 900 W Metoda dostrajania częstotliwości: Przeróbka samochodu
składniki: Przetwornik ultradźwiękowy, róg spawania, rękaw ochronny i generator cyfrowy Typ spawania: Obsługa ręczna lub automatyczna

Spawarka ultradźwiękowa Robort do automatycznego panelu dolnego panelu 30Khz

Definicja zgrzewania ultradźwiękowego:

Ultradźwiękowy spawarka robota z dolnego panelu samochodu jest znany jako dolna część robota za ramię robota Części z tworzywa sztucznego Ultradźwiękowy sprzęt nitujący, Jest to automatyczne urządzenie, które łączy robota z systemem ultradźwiękowym. Robot jest wyposażony w ultradźwiękową głowicę spawalniczą, która nitowała plastikowe części dolnego panelu samochodu i upewniła się, że dolny panel samochodu jest zainstalowany, a dokument zgrzewania ultradźwiękowego jest mocny.

Procesy operacyjne zgrzewarki ultradźwiękowej robota w dolnym panelu samochodowym, ręczne umieszczanie części, naciśnięcie przełącznika, robot przenosi ultradźwiękową głowicę spawalniczą do spawania jeden po drugim, robot spawalniczy przestaje działać, pracownik usuwa przedmiot obrabiany. Koszt wejściowy robota jest stosunkowo wysoki, ale na dłuższą metę, na przykład produkty spawalnicze, tak długo jak zmiana narzędzia i ultradźwiękowej głowicy spawalniczej, jest trendem w przyszłości automatyzacji.

Dane techniczne:

Model HS-40 HS-35 HS-30 HS-28 HS-20
Częstotliwość 40 kHz 35 khz 30 khz 28 khz 20 khz
Moc 500 W 500 ~ 800w 500 ~ 800w 500 ~ 800w 500 ~ 1000w
Róg ≤10mm ≤10mm ≤10mm ≤12mm ≤13mm
Średnica obudowy 44 mm 44 mm 44 mm 44 mm 64 mm
Waga spawacza 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,0 kg 1,5 kg

Inny typ spawarki

Rodzaj pistoletu : zgodnie z projektem kształtu ludzkiej inżynierii ciała, ultradźwiękowy włącznik rozruchu znajduje się na spuście, łatwe do uchwycenia i wykorzystania operacji spawania, szczególnie nadaje się do poziomego lub pionowego.

Typ cylindra: w celu uzyskania wyglądu prostego, ultradźwiękowy włącznik rozruchu znajduje się na zewnątrz cylindra, łatwe spawanie i przenoszenie ręczne, może być również instalowany pomiędzy maszyną, operacja spawania dla każdego kierunku.

Przewagi konkurencyjne:

1. zastosowanie w nitowaniu, formowaniu i spawaniu

2. lekka waga, łatwa do pobrania, łatwa w obsłudze (ręczna)

3. Wyposażony w zegar spawalniczy

4. Łatwo ustawić czas spawania

5. Wyposażony w obwód zabezpieczający przed przeciążeniem (napięcie, prąd, faza, temperatura, wyjście)

6. Moc wyjściowa FET

7. Automatyczny rezonans

8. Automatycznie zachowuj funkcję amplitudy

9. Uruchamianie: osiągnięcie maksymalnej mocy przy 105 ms

Wpływ czynników w spawaniu:

Ultradźwiękowe samochodowe tworzywa sztuczne jako warunek zgrzewania ultradźwiękowego, najważniejszy jest czas na podanie energii spawania (wibracji, czasu zgrzewania) długości i ciśnienia, oczywiście, inne warunki są również bardzo ważne. Temperatura spawania ultradźwiękowy materiał do spawania lepkość temperatura przepływu. W przeciwnym razie materiał nie stopi się.

Uwaga w spawaniu:

Przy amplitudzie im wyższa amplituda, tym wyższy wzrost temperatury. Nacisk jest przykładany do formowanego wyrobu za pomocą cylindrycznego spojrzenia. Ogólne ciśnienie sprężonego powietrza wynosi 0,1-0,3 MPa (manometr), czasami jest wyższe. Ale jeśli użycie wysokiego ciśnienia, utrudni cylindryczne wibracje.

Czas spawania zależy od materiału i kształtu produktu. Czas spawania niektórych wyrobów formowanych wynosi tylko 0,2 sekundy. Z biegiem czasu spowoduje nadmierne spawanie i wytwarza dużo błysku i pęcherzyków, co skutkuje słabym szczelnością, należy zwrócić uwagę. Czas chłodzenia (utrzymywania) W przypadku krystalicznego tworzywa sztucznego, jeśli temperatura jest niższa od temperatury topnienia, połączenie ulegnie zestaleniu, zazwyczaj czas ciśnienia utrzymuje się w zakresie 0,1-0,2 sekundy. Tworzywo sztuczne AMMA).

Różne zastosowania zgrzewania ultradźwiękowego :


Spawanie ultradźwiękowe: ultradźwiękowe drgania z ultradźwiękową formą do spawania, ultradźwiękowe spawanie energii spawania do powierzchni tworzywa sztucznego, powodując lokalną temperaturę, dzięki czemu plastyczna powierzchnia topi się. Pod naciskiem dłoni ultradźwiękowej, tak aby spawać plastik, piękny, mocny efekt.

Nitowanie ultradźwiękowe : natura metalu i plastiku lub dwa różne połączenia plastyczne ze sobą, mogą korzystać z maszyny do nitowania ultradźwiękowego, dzięki czemu spoina jest twarda, krucha, piękna, mocna.

Aplikacje w samochodach:

Ultradźwiękowy zgrzew punktowy stosowany jest głównie w częściach samochodowych. Ultradźwiękowe zgrzewanie punktowe w dźwiękoszczelnej bawełnianej pokrywie silnika, obudowie tułowia i koła oraz filcu hallstand. Ultradźwiękowe nitowanie Spawanie może być stosowane w spawania wylotowego klimatyzacji samochodowej, lusterka wstecznego samochodu, klamki drzwi samochodu, drzwi samochodu ręcznego i tak dalej.

Części samochodowe z tworzyw sztucznych są najczęściej spawane w niestandardowych urządzeniach do spawania ultradźwiękowego, o długiej, wielostanowiskowej konstrukcji, z kontrolą programu PCL i działaniem wyświetlacza LCD, dużym spawaniem zespolonych elementów spawanych, w tym różnymi kierunkami powierzchni zgrzewania, w wielu lokalizacjach.

Spawarka ultradźwiękowa Robort do automatycznego panelu dolnego panelu 30Khz

Zapłata:

Etykietka: zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa, zgrzewarka ultradźwiękowa

FAQ:

1. Co to jest spawanie ultradźwiękowe?

Ultradźwiękowe spawanie punktowe to tylko jeden rodzaj zgrzewania ultradźwiękowego. Należy do spawania energią lub zgrzewania niszczącego. Jest szeroko stosowany w przemyśle samochodowym.

2.Jak stosować technologię spawania ultradźwiękowego?

O tym zadecydował materiał produktu, najlepszy z tego samego materiału lub mieszanina materiałów i innych materiałów. Zależy to od tego, czy fala ultradźwiękowa dwóch rodzajów materiału może być zespolona. Możesz wysłać materiał, aby spróbować przetestować.

3.Jak zaprojektować zgrzewanie ultradźwiękowe?

Zwykle jest to spawanie w górę iw dół. Charakterystyka zgrzewania punktowego, z pewnością będzie blizna po jednej stronie, druga strona może nie być widoczna. Wielu klientów martwi się o kwestie materialne, a także dba o to, jak zaprojektować. Istnieją pewne różnice w produktach różnych spawania ultradźwiękowego.

4.Jakie jest spawanie ultradźwiękowe zgrzewania drzwi samochodowych?

Automatyka do spawania drzwi samochodowych nazywana jest także automatem zgrzewającym panel wnętrza samochodu. Wykorzystuje technologię zgrzewania ultradźwiękowego do spajania dwóch paneli drzwiowych razem. Urządzenie jest zaprojektowane do symetrycznego zgrzewarki. Przyjmuje parametry sterowania PLC, realizuje półautomatyczną produkcję.

5. Charakterystyka wielotermicznej zgrzewarki ultradźwiękowej auto panelu panelu drzwi wykończenia wnętrza

a. Bezpieczne urządzenie do uruchamiania i zatrzymania awaryjnego, kratka bezpieczeństwa i urządzenie zabezpieczające przed miodem.

b. Urządzenie może również spawać lewą i prawą symetrię części wewnętrznych wykończenia panelu drzwi samochodu.

do. Dolna forma przyjmuje pneumatyczne urządzenie dociskowe, dzięki czemu dokument jest bardziej bezpieczny.

re. Zaadoptuj sterownik PLC, aby kontrolować czas spawania i czas utwardzania.

mi. Wyposażony w pneumatyczne urządzenie szyny ślizgowej, produkt przesuwa się automatycznie, a następnie wysuwa się automatycznie po spawaniu.

fa. Z głowicą spawalniczą 28K, oddzielny ultradźwiękowy pistolet spawalniczy jest ustawiony na każdym punkcie lutowania, który jest kontrolowany przez dwa ultradźwiękowe systemy skrzynek elektrycznych.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)