Dom ProduktyNitowanie ultradźwiękowe

Tytanowy ultradźwiękowy zgrzew punktowy do samochodowych paneli instrumentów

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Tytanowy ultradźwiękowy zgrzew punktowy do samochodowych paneli instrumentów

Chiny Tytanowy ultradźwiękowy zgrzew punktowy do samochodowych paneli instrumentów dostawca
Tytanowy ultradźwiękowy zgrzew punktowy do samochodowych paneli instrumentów dostawca Tytanowy ultradźwiękowy zgrzew punktowy do samochodowych paneli instrumentów dostawca

Duży Obraz :  Tytanowy ultradźwiękowy zgrzew punktowy do samochodowych paneli instrumentów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HS-PT35

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w karton
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 3000 jednostek miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ultradźwiękowy nitujący pistolet spawalniczy Częstotliwość: 35Khz
Moc: 300-1000 W Moc wlotu: AC220V ± 10 V lub AC110V ± 10 V, 50/60 Hz
Zakres częstotliwości rezonansu Auotomatic: ± 1000 Hz Środowisko pracy: 5 ~ + 50 ℃
Ochrona środowiska: -5 ~ + 70 ℃ Waga netto: 10 kg
Maks. Prąd: 15A

Spawanie ultradźwiękowe 35khz tytanowy róg do paneli samochodowych


Opis:

Altrasonic jest globalnym dostawcą urządzeń do spawania tworzyw sztucznych, zaprojektowanych w celu zapewnienia profesjonalistom z branży motoryzacyjnej solidnych, skutecznych i sterowanych urządzeń i rozwiązań spawalniczych.

Altrasonic plastikowe rozwiązania spawalnicze są zaprojektowane, aby pomóc producentom części samochodowych w celu spełnienia oczekiwań ich klientów. Współpracujemy z Tobą od pomysłu do uruchomienia. Rozpoczynając od projektowania części samochodowych zgodnie z Twoimi kryteriami. Kontynuacja dostarczania tanich, szczupłych rozwiązań produkcyjnych i współpracy z Tobą, dopóki nie spełnisz wymagań klienta w produkcji.

Konsole samochodowe zostały zmontowane na wiele różnych sposobów. Użycie zgrzewarki ultradźwiękowej, zgrzewania, wibracji i gorącej płyty zostało użyte do złożenia dużej części tych konsol.

Klastry instrumentów od dawna są zgrzewane wibracyjnie. Przezroczysty akryl jest przyspawany do maski ABS. Nie ma oznakowania dla tego miękkiego obiektywu. Obecnie istnieje wiele nowych pierścieni ozdobnych (zwykle chromowanych), które są przytwierdzane ultradźwiękowo do komponentów IP.


Dane techniczne:

Model HS-35
Częstotliwość 35 khz
Moc 500 ~ 800w
Róg ≤10mm
Średnica obudowy 44 mm
Waga spawacza 1,0 kgZasada:

Definicja ultradźwiękowego automatycznego spawania tworzywem sztucznym: spawanie ultradźwiękowe to zaawansowana technologia spiekanych wyrobów z tworzyw sztucznych. Zastosowanie tej technologii może zastąpić wcześniejszą produkcję topników, klejów, klamr lub innych mechanicznych zamocowań, poprawiając w ten sposób wydajność produkcji i obniżając koszty. Zasada zgrzewania ultradźwiękowego jest realizowana przez generator ultradźwiękowy w celu przekształcenia energii elektrycznej o wysokiej częstotliwości w mechanizmy mechaniczne o wyższej częstotliwości. ruch, a następnie ruch mechaniczny poprzez zestaw amplitudy można zmienić na urządzenie transmisyjne na głowicę spawalniczą. Głowica spawalnicza przekazuje odebraną energię drgań do części złącza przedmiotu spawanego, w której energia drgań jest przetwarzana na energię cieplną przez tarcie, a tworzywo sztuczne topi się. Ultradźwiękowe można stosować nie tylko do spawania twardych tworzyw termoplastycznych, ale także do obróbki materiałów i folii.


Stan spawania ultradźwiękowego :

Ultradźwiękowe samochodowe tworzywa sztuczne jako warunek zgrzewania ultradźwiękowego, najważniejszy jest czas na podanie energii spawania (wibracji, czasu zgrzewania) długości i ciśnienia, oczywiście, inne warunki są również bardzo ważne. Temperatura spawania ultradźwiękowy materiał do spawania lepkość temperatura przepływu. W przeciwnym razie materiał nie stopi się.

Czas spawania zależy od materiału i kształtu produktu. Czas spawania niektórych wyrobów formowanych wynosi tylko 0,2 sekundy. Z biegiem czasu spowoduje nadmierne spawanie i wytwarza dużo błysku i pęcherzyków, co skutkuje słabym szczelnością, należy zwrócić uwagę. Czas chłodzenia (utrzymywania) W przypadku krystalicznego tworzywa sztucznego, jeśli temperatura jest niższa od temperatury topnienia, połączenie ulegnie zestaleniu, zazwyczaj czas ciśnienia utrzymuje się w zakresie 0,1-0,2 sekundy. Tworzywo sztuczne AMMA).
Implanty ultradźwiękowe : śruby nakrętki lub inny metal do plastikowego elementu. Energia ultradźwiękowa przez maszynę ultradźwiękową zostanie przekazana do metalu. Szybkie wibracje i ciepło, ciśnienie w maszynie ultradźwiękowej, aby metalowe przedmioty były wbudowane bezpośrednio w plastik.
Nitowanie ultradźwiękowe : natura metalu i plastiku lub dwa różne połączenia plastyczne ze sobą, mogą korzystać z maszyny do nitowania ultradźwiękowego, dzięki czemu spoina jest twarda, krucha, piękna, mocna.
Spawanie ultradźwiękowe : użycie ultradźwiękowego urządzenia małej głowicy spawalniczej, dwóch produktów z tworzywa sztucznego do zgrzewania wielopunktowego, lub spawanie pierwszego rzędu zębów pod bezpośrednim naciskiem na dwa elementy z tworzywa sztucznego , tak aby uzyskać efekt ultradźwiękowy spawalniczy.


Aplikacje w samochodach:

Ultradźwiękowy zgrzew punktowy stosowany jest głównie w częściach samochodowych. Ultradźwiękowe zgrzewanie punktowe w dźwiękoszczelnej bawełnianej pokrywie silnika, obudowie tułowia i koła oraz filcu hallstand. Ultradźwiękowe nitowanie Spawanie może być stosowane w spawania wylotowego klimatyzacji samochodowej, lusterka wstecznego samochodu, klamki drzwi samochodu, drzwi samochodu ręcznego i tak dalej.

Części samochodowe z tworzyw sztucznych są najczęściej spawane w niestandardowych urządzeniach do spawania ultradźwiękowego, o długiej, wielostanowiskowej konstrukcji, z kontrolą programu PCL i działaniem ekranu LCD, dużym spawaniem zespolonych elementów spawanych, w tym różnymi kierunkami powierzchni zgrzewania, w wielu lokalizacjach.

Spawanie ultradźwiękowe 35khz tytanowy róg do paneli samochodowych

Etykietka: Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa , przenośna zgrzewarka punktowa

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)