Dom ProduktyNitowanie ultradźwiękowe

Zgrzewarka punktowa Super Multihead Wygodny i szybki spoiler samochodowy

Certyfikaty
dobra jakość Przetwornik ultradźwiękowy na sprzedaż
Opinie klientów
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Dziękuję Ci! To przyjemność pracować z firmą, która chce zrobić to dobrze dla klienta :) wiele razy zajmuję się chińskimi firmami, które nie dbają o klienta i długoterminową działalność. Myślę, że podjąłem właściwą decyzję z tobą i Altrasonic !!!

—— Cameron

Im Online Czat teraz

Zgrzewarka punktowa Super Multihead Wygodny i szybki spoiler samochodowy

Chiny Zgrzewarka punktowa Super Multihead Wygodny i szybki spoiler samochodowy dostawca
Zgrzewarka punktowa Super Multihead Wygodny i szybki spoiler samochodowy dostawca Zgrzewarka punktowa Super Multihead Wygodny i szybki spoiler samochodowy dostawca

Duży Obraz :  Zgrzewarka punktowa Super Multihead Wygodny i szybki spoiler samochodowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Altrasonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HSP30

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton lub skrzynka drewniana
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu całkowitej kwoty
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Przenośny ultradźwiękowy spawacz punktowy 30 Khz Częstotliwość: 30 Khz ± 1 KHz
Moc: 1000 W Metoda dostrajania częstotliwości: Przeróbka samochodu
składniki: Przetwornik ultradźwiękowy, róg spawania, rękaw ochronny i generator cyfrowy Typ spawania: Ręczna obsługa

Wygodny i szybki auto spoiler Multihead Ultradźwiękowy spawarka

Opis:

Spawarka spoiler samochodów jest również znany jako automat spawalniczy auto ogon powietrza. Przy użyciu zgrzewania ultradźwiękowego, dwie części wtrysku ABS są bezpośrednio spawane ze sobą bez żadnych mediów, osiągając cel estetyczny wygląd, wysoką wydajność i jędrność. Brak uszkodzeń, pęknięć lub deformacji powierzchni zgrzewu i oparcia. Jeśli wielkość produkcji jest niewielka, do spawania można użyć ręcznego zgrzewarki ultradźwiękowej. Jeśli chcesz być wygodniejszy i szybszy, możesz skorzystać z wielorozładowej zgrzewarki ultradźwiękowej z automatycznym spoilerem.

Auto spoiler to podobna odwrócona część ogonowa samolotu zamontowana z tyłu samochodu. Niektóre samochody są wyposażone w spoiler przedni, powszechnie znany jako tama powietrzna. Niektóre samochody mają boczne osłony na górnej stronie, które są także rodzajem spoilera. Tylny spojler jest również znany jako "ogon". Z jednej strony, sprawia, że ​​kształt samochodu zwiększa ruch, z drugiej strony, jego ważniejszą rolą jest skuteczne zmniejszanie oporu powietrza generowanego przez pojazdy z dużą prędkością, co może oszczędzać paliwo i poprawiać stabilność jazdy pojazdu.

Auto spoiler ogon, znany również jako auto tail board, odnosi się do kształtu ogon kaczki, który jest zamontowany na tylnym końcu bagażnika samochodu. Niektóre osoby za granicą nazywane są "deskami sań" zgodnie z ich kształtem. Niektórzy ludzie w kraju nazywają to również "kaczym" lub "stałym skrzydłem". Im bardziej naukowa nazwa to "spoiler" lub "spoiler wing", wykonany z plastikowego pudełka ze stopu aluminium. Jest to część pakietu aerodynamicznego samochodu, który ma na celu zmniejszenie udźwigu z tyłu pojazdu. Obecnie wielu producentów samochodów w Chinach jest wyposażonych w płetwy ogonowe po opuszczeniu fabryki, aby poprawić ich mobilność i estetykę.

Technologia zgrzewania ultradźwiękowego stosowana jest w ultradźwiękowych technikach zgrzewania punktowego w auto spoilerze tylnym. Ponieważ struktura ogona jest bardziej zróżnicowana, potrzebne jest dodatkowe spawanie po formowaniu wtryskowym klawiszy w górę i w dół. Oryginalny proces łączenia jest zmieniany z klejenia i mocowania nakrętki do ultradźwiękowego spawania, w aspekcie ochrony środowiska i oszczędności kosztów są znacznie ulepszone. Zaletą zgrzewania ultradźwiękowego jest to, że szybkość spawania jest szybka, a odporność na spawanie jest wysoka. Cykl produkcyjny różni się w zależności od liczby połączeń lutowanych. Brak uszkodzeń, pęknięć, odkształceń i wytrzymałości powierzchni i spawania.


Dane techniczne:

Rodzaj broni Typ cylindra
Model HS-35G HS-28G HS-28G HS-20G HS- 35 C HS-28C HS-28C HSW60
Częstotliwość 35 tys 28 tys 28 tys 20 k 35 k 28 tys 28 tys 60 tys
Moc 70 0 i 1 0 0 0 300 i 500 400 i 700 900 70 0 i 1 0 0 0 300 i 500 400 i 700 500
Róg ≤10mm ≤10mm ≤12mm ≤13mm ≤10mm ≤8mm ≤12mm ≤12mm
Średnica obudowy 51 mm 64 mm 40 mm 40 mm 45 mm 45 mm
Rozmiar uchwytu 100 mm × 45 mm × 32 mm - - - -

Waga bez

Drut i róg

0,6 kg 1,3 kg 1,3 kg 1,5 kg 0,6 kg 0,6 kg 0,6 kg 0,6 kg
Cyfrowy generator -
Generator analogowy


Rodzaj pistoletu: zgodnie z projektem kształtu ludzkiej inżynierii ciała, ultradźwiękowy włącznik rozruchu znajduje się na spuście, łatwy do uchwycenia i wykorzystania operacji spawania, szczególnie nadaje się do poziomego lub pionowego.
Typ cylindra: w celu uzyskania wyglądu prostego, ultradźwiękowy włącznik rozruchu znajduje się na zewnątrz cylindra, łatwe spawanie i przenoszenie ręczne, może być również instalowany pomiędzy maszyną, operacja spawania dla każdego kierunku.


Aplikacje:

W przemyśle samochodowym, spawanie ultradźwiękowe nie jest nam obce. Weź rzeczywisty produkt wewnętrzny jako punkt odniesienia, udostępnij niektóre projekty zgrzewania ultradźwiękowego do wewnętrznych i zewnętrznych części samochodowych. Istnieje kilka technologii spawania ultradźwiękowego, takich jak spawanie auto łuku, spawanie panelu drzwi samochodowych, Auto spawanie wspomagania radaru, Spawanie auto spoiler i tak dalej.


Przewaga konkurencyjna:

1. zastosowanie w nitowaniu, formowaniu i spawaniu
2. lekka waga, łatwa do pobrania, łatwa w obsłudze (ręczna)
3. Wyposażony w zegar spawalniczy
4. Łatwo ustawić czas spawania
5. Wyposażony w obwód zabezpieczający przed przeciążeniem (napięcie, prąd, faza, temperatura, wyjście)
6. Moc wyjściowa FET
7. Automatyczny rezonans
8. Automatycznie zachowuj funkcję amplitudy
9. Uruchamianie: osiągnięcie maksymalnej mocy przy 105 ms

Wygodny i szybki auto spoiler Multihead Ultradźwiękowy spawarka

Zapłata:

Etykietka: zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa, zgrzewarka ultradźwiękowa

FAQ:

1. Co to jest spawanie ultradźwiękowe?

Ultradźwiękowe spawanie punktowe to tylko jeden rodzaj zgrzewania ultradźwiękowego. Należy do spawania energią lub zgrzewania niszczącego. Jest szeroko stosowany w przemyśle samochodowym.

2.Jak stosować technologię spawania ultradźwiękowego?

O tym zadecydował materiał produktu, najlepszy z tego samego materiału lub mieszanina materiałów i innych materiałów. Zależy to od tego, czy fala ultradźwiękowa dwóch rodzajów materiału może być zespolona. Możesz wysłać materiał, aby spróbować przetestować.

3.Jak zaprojektować zgrzewanie ultradźwiękowe?

Zwykle jest to spawanie w górę iw dół. Charakterystyka zgrzewania punktowego, z pewnością będzie blizna po jednej stronie, druga strona może nie być widoczna. Wielu klientów martwi się o kwestie materialne, a także dba o to, jak zaprojektować. Istnieją pewne różnice w produktach różnych spawania ultradźwiękowego.

4.Jakie jest spawanie ultradźwiękowe spawania Auto spoiler ogon?

Spawarka spoiler samochodów jest również znany jako automat spawalniczy auto ogon powietrza. Przy użyciu zgrzewania ultradźwiękowego, dwie części wtrysku ABS są bezpośrednio spawane ze sobą bez żadnych mediów, osiągając cel estetyczny wygląd, wysoką wydajność i jędrność. Brak uszkodzeń, pęknięć lub deformacji powierzchni zgrzewu i oparcia.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hogo Lv

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)